banner345

banner314

banner375

banner159

banner358

banner264

banner392

İkisi de serbest

14 Kasım 2017 Salı 09:26
Bu haber 128 kez okundu

Park halindeki arabanın çamurluğunu çaldıkları iddiasıyla tutuklanan Mustafa Üzelaltınbulat ve Erdal Öztürk hakkındaki soruşturma tamamlandı

İkisi de serbest
Lefkoşa Organize sanayi bölgesinde park halinde bulunan aracın kaporta aksamlarını çaldıkları gerekçesi ile tutuklanan zanlılar Mustafa Üzelaltınbulat ve Erdal Öztürk hakkındaki soruşturma tamamlandı. Zanlılar dün teminat için Lefkoşa’da mahkemeye çıkarıldı. Soruşturmayı yapan polis,  zanlılar Mustafa Üzelaltınbulat ve Erdal Öztürk’ün 11 Kasım tarihinde Organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Falkon garaj önünde park halinde bulunan, Fisun Boranhan’a ait Mini Cooper marka aracın sol ön çamurluk üstünde bulunan koruyucu aksamlarını çaldıkları gerekçesi ile tutuklandıklarını söyledi. 
Kefaletle serbest kaldılar
Polis, başlatılan soruşturma kapsamında kamera kayıtlarının incelendiğini ve zanlıların tespit edilerek tutuklandıklarını belirtti. Polis, mesele ile ilgili olarak başlatılan soruşturmanın tamamlandığını ifade ederek, zanlıların teminata bağlanmasını talep etti. Mahkeme, yurt dışına çıkış yasağı ve her zanlı için bir kefilin 30 bin TL değerinde kefalet senedi imzalaması koşulu ile tutuksuz yargılanmalarına emir verdi.
Anahtar Kelimeler İkisi De Serbest

Yorum Gönder