banner345

banner314

banner375

banner159

banner358

banner264

banner392

Tarlaya uçtu

14 Şubat 2018 Çarşamba 02:16
Bu haber 158 kez okundu

23 yaşındaki Büşra Erdoğan’ın direksiyon hâkimiyetini kaybettiği araç kaldırım, korkuluk ve ağaca çarptı

Tarlaya uçtu
Melin DOBRAN
Lefkoşa’da Yakın Doğu Bulvarı’nda dün sabaha karşı meydana gelen trafik kazasında bir kişi hafif yaralandı. Kaza, 23 yaşındaki sürücüsü Büşra Erdoğan’ın direksiyon hâkimiyetini kaybedip önce kaldırıma, ardından korkuluklara vurup takla atarak son olarak ağaca çarpması sonucu gerçekleşti. Meydana gelen kaza polise sekiz saat sonra bildirilirken, kazayla ilgili şüpheli bir durum olduğu öne sürüldü.

Çarpa çarpa gitti
Polisten alınan bilgiye göre, dün gece saat 03.00 sıralarında, Yakın Doğu Bulvarı üzerinde meydana gelen kaza dikkatsizlik sonucu gerçekleşti. Yönetimindeki LV 336 plakalı araç ile Yakın Doğu istikametine doğru dikkatsizce seyreden Büşra Erdoğan, önce yolun solundaki kaldırıma, ardından fuar alanını çevreleyen demir korkuluklara ve son olarak takla atıp ağaca çarpıp durdu. Kaza sonucu araçta yolcu olarak bulunan Yasin Salan (E-22) hafif yaralanarak Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Salan, yapılan tedavisinin ardından taburcu edildi.

Şüpheli durum
Elde edilen bilgilere göre, gece saat 03.00 sıralarında meydana gelen kaza dün sabah 09.00 sıralarında polise bildirildi. Polis, 6 saat sonra bildirilen kazayla ilgili soruşturma yaparken, kazayla ilgili şüpheli bir durum olduğu öne sürüldü.

Anahtar Kelimeler Tarlaya Uçtu

Yorum Gönder