banner345

banner314

banner375

banner159

banner358

banner264

banner392

Vur patlasın çal oynasın

13 Kasım 2017 Pazartesi 09:39
Bu haber 194 kez okundu

Eğlencenin nabzını her hafta yükselten Maxim Royal’de coşku, müzik ve keyif dolu geceler tüm hızıyla devam ediyor

Vur patlasın çal oynasın
Eğlencenin nabzını her hafta yükselten Maxim Royal’de coşku, müzik ve keyif dolu geceler tüm hızıyla devam ediyor. Kuzey Kıbrıs’ta 3’üncü sezonuna bomba gibi giren Maxim Royal; birçok eğlenceseverin tartışmasız tek adresi oldu. Farklı bir formatla Kıbrıs eğlence kültürünü küllerinden yeniden doğurarak muhteşem geceler sunan Maxim Royal’de; son dönemlerde Türkiye’nin en iyi çıkış yapan ve kısa zamanda sahnelerin aranan ismi olan  Güven Yüreyi fırtınası esti. 
Kıbrıs sahnelerinin en genç isimlerinden Türkan Arslan’ın güzel şarkıları ile başlayan gece; kısa sürede Maxım Royal’de bir fenomen haline gelen Türkiye’nin yetiştirdiği bir numaralı cabaret show starı Gediz’in konukların içerisinde gezerek onları kahkaha krizine sokan esprileri ile devam etti. Türkiye’nin dünyada bilinen en önemli eğlence mekânlarından adamıza transfer olan Gediz kendisine gösterilen ilgiden gördüğü memnuniyetle sevenlerine teşekkür ederek mikrofonu en güzel şarkıların beyefendisi Güven Yüreyi’ye bıraktı. 


Yoğun bir tempo içerisinde konserlerine devam eden Güven Yüreyi İzmir ve Adana konserleri sonrası hafta sonu için yine soluğu Kıbrıs’ta aldı. Özellikle “Sen Maşallah” şarkısı ile birçok dalda ödüle aday olan ve şarkısı kısa sürede milyonlar tarafından tıklanan Güven Yüreyi; başarısının verdiği enerji ve mutlulukla geceye katılan konuklara muhteşem bir gece sundu. Rezarvasyonların tıklım tıklım dolduğu Maxim Royal’de şarkılar hep beraber söylendi. Gecede son dönemlerin en güzel şarkıları yanında; şarap gibi klasik damar şarkılara da yer veren sanatçı yaklaşık üç buçuk  saat sahnede kaldı. Güven Yüreyi ile Maxim Royal eğlenceleri 18 Kasım gecesi kaldığı yerden devam edecek.

Yorum Gönder