banner345

banner314

banner375

banner159

banner358

banner17
banner392

19 Mayıs için yarıştılar

19 Mayıs 2017 Cuma 10:58
Bu haber 92 kez okundu

Taekwondocular Gençlik ve Spor Bayramı için Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde kıyasıya mücadele etti

19 Mayıs için yarıştılar
Taekwondo Federasyonu tarafından organize edilen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları el ve ayak kırış yarışmaları önceki gün Girne Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı. 
Yarışmanın ödüllerini Federasyon Başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri verirken, müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Öykü Ergin, başkanlığında, federasyon, bölge ve namzet hakemleri yönettiler. Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Türk Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü ve 2 bölge takımlarından Lisansları 2017 yılı vizeli bay ve bayan siyah ve renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersinde geçti. 

Elde edilen sonuçlar:

BAYANLAR EL SUDO ÇİRİGİ KIRIŞI  
1.Kategori: 1. Tanem Eker 2.Hatice Kübra Cengiz 3.Nisa Özdemir
2.Kategori: 1. Ayniye Cevdet 2.Havva Canan Cansever 3.Sıla Özdemir
3.Kategori: 1. Açelya Ergin 2.Şerife Patlar 3.Sevilay Avukat
4.Kategori: 1. Yaren Yuvka 2.Mehtap Cevdet 3.Esma Özbiçer
5.Kategori: 1. Ayşe Dişçeken 2.Dilfuza Babayeva 3.Betül Ceylan
6.Kategori: 1. Ana Tüysüz 2.Betül Ceylan 3.Maryam Golabgir

BAYANLAR AYAK YOPÇAGİ TOLYAÇAGİ KIRIŞI                                                                 1.Kategori: 1. Tanem Eker 2.Hatice Kübra Cengiz 3.Nisa Özdemir
2.Kategori: 1. Ayniye Cevdet 2.Havva Canan Cansever 3.Sıla Özdemir
3.Kategori: 1. Şerife Patlar 2. Açelya Ergin 3.Sevilay Avukat
4.Kategori: 1. Yaren Yuvka 2.Mehtap Cevdet 3.Esma Özbiçer
5.Kategori: 1. Ayşe Dişçeken 2.Dilfuza Babayeva 3.Betül Ceylan
6.Kategori: 1. Ana Tüysüz 2.Betül Ceylan 3.Maryam Golabgir

ERKEKLER EL SUDO KIRIŞI                                                                                   1.Kategori: 1. Alp Emre Acar 2.Oğulcan Doğan 3.Efe Furkan Cansever
2.Kategori: 1. Aras Albayrak 2.Alex Tüysüz 3.Mert Kaya
3.Kategori: 1. Yunus Emre Tomak 2.Ömer Özdemir 3.Ahmet Dişçeken
4.Kategori: 1. Denktaş Karamhmutoğlu 2.Hakan Gök 3.Emre Cevdet
5.Kategori: 1. Yasin Tomak 2.Ufuk Gül 3.Hüseyin Erçelik
6.Kategori: 1. Atakan Ergin 2.Hilmi Miralay 3.Mehmet Çil

ERKEKLER AYAK KIRIŞ YOPÇAGİ TOLYAÇAGİ I                                                                 1.Kategori: 1. Oğulcan Doğan 2. Efe Furkan Cansever 3. Alp Emre Acar
2.Kategori: 1. Aras Albayrak 2.Alex Tüysüz 3.Mert Kaya
3.Kategori: 1. Yunus Emre Tomak 2. Ahmet Dişçeken 3. Ömer Özdemi
4.Kategori: 1. Hakan Gök 2. Emre Cevdet 3. Denktaş Karamhmutoğlu
5.Kategori: 1. Yasin Tomak 2.Ufuk Gül 3.Hüseyin Erçelik
6.Kategori: 1. Mehmet Çil 2. Atakan Ergin 3. Hilmi Miralay

Yorum Gönder