banner345

banner314

banner375

banner159

banner358

banner264

banner392

Breathe Right ödülleri verildi

12 Ekim 2017 Perşembe 09:12
Bu haber 99 kez okundu

Diyalog Gazetesi ile İpekay işbirliğinde düzenlenen törende başarılılar onore edildi

Breathe Right ödülleri verildi
Diyalog Gazetesi ile İpekay işbirliğinde organize edilen Breathe Right ödülleri dün düzenlenen törenle sahiplerine verildi.
Diyalog Gazetesi Spor Servisi tarafından 3. haftada haftanın antrenörü seçilen Lefke Teknik Direktörü Haldun Oktay, haftanın futbolcusu seçilen Yenicami futbolcusu Tansel Ekingen, haftanın genç yeteneği Lefke U-21 futbolcusu Kaan Savaşkan ve haftanın hakemi seçilen Mehmet Sezener ödülünü dün aldı. 
 
Haldun Oktay’a ödülünü Zaifoğlu’ndan aldı 
Batı bölgesi derbisi niteliğindeki maçta takımını iyi motive ederek galibiyette büyük pay sahibi oldu.
Takımı adına alınan ilk galibiyet kendine güven anlamında çok önemliydi. Haldun Oktay’a ödülünü Diyalog Gazetesi Spor Müdürü Abdullah Zaifoğlu verdi.


Kaan Savaşkan’a ödülünü Erdinç verdi
Lefke’nin genç yıldızı Kaan Savaşkan, Yalova karşısındaki başarılı futbolunu ve hava toplarındaki üstünlüğünü kafa golüyle de süsleyerek takımının ilk galibiyetine büyük katkı koydu. Haftanın genç yeteneği Kaan Savaşkan ödülünü İpekay Ticaret ve Pazarlama Müdürü Ayten Erdinç’ten aldı.

Tansel Ekingen ödülünü Oben’den aldı
Yenicami’nin başarılı futbolcusu Tansel, BÜY deplasmanında oynadığı futbol ve verdiği paslarla dikkat çekerken; takımının galibiyetine büyük katkı koydu. Tansel ödülünü KTSYD Başkanı Çelen Oben’den aldı.

Mehmet Sezener ödülünü Erdinç verdi
Mehmet Sezener ve yardımcıları yoğun yağıştan dolayı ağırlaşan zeminde oynanan Lefke-Yalova derbisinde pozisyonlara yakın olup iyi bir yönetim sergilediler. Haftanın hakemi seçilen Mehmet Sezener’e ödülünü İpekay Ticaret ve Pazarlama Müdürü Ayten Erdinç verdi.

Yorum Gönder