banner345

banner314

banner375

banner159

banner358

banner17
banner392

Farkındalık artırıldı

15 Nisan 2017 Cumartesi 09:57
Bu haber 121 kez okundu

Kemal Saraçoğlu Vakfı Afiş ve Slogan Yarışmasının ödülleri verildi

Farkındalık artırıldı
Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’nın kanser konusunda eğitimi sağlamak ve farkındalığı artırmak amacıyla, geleneksel olarak düzenlediği “Kanserle Savaş İçin Afiş Ve Slogan Yarışması”nın ödül töreni Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı.
Vakıftan yapılan açıklamaya göre, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Rauf Ataöv katıldığı törende ödül kazanan öğrencilere plaket ve ödül takdiminde bulundu.
Törende Kemal Saraçoğlu Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nevhiz Özer ve Ana Sponsor Commercial Insurance Genel Müdürü Bahire Veysi de konuşma yaparak, ödül kazanan öğrencilere plaket ve ödül verdi.
Yarışmada jüri üyeliklerini İnci Kansu (Emekli Resim Öğretmeni), Emel Samioğlu (Emekli Resim Öğretmeni), Hüseyin Billur (Grafiker), Bedia Kale (Kültür Dairesi Güzel Sanatlar Görevlisi ve Resim-Seramik Sanatçısı), Görel Korol Sönmezer (Posta Dairesi Müdürlüğü Grafiker – Desinatör) ve Gediz İnan ( Vakıf Mütevelli Heyeti Üyesi) yaptı.

Yarışma sonucu verilen ödüller şöyle:

Anasınıf Kategorisi:
Mürüde Valentina Çöllo – Yakın Doğu Anaokulu Servet Tel – TED Kuzey Kıbrıs Şanel Batunlu – Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulu

Anasınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
Kuzey Mehmet Günaydın – Yakın Doğu Anaokulu Asya Aksoy – Lapta Anaokulu Mira Çoban – Şht. Mehmet Eray İlkokulu Beren Gazioğlu – Yakın Doğu Anaokulu Nilgün Canaş – Yakın Doğu Anaokulu

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi:
Ecem Akaner – Hamitköy Dr. Fazıl Küçük İlkokulu Neriman Akgün - Yakın Doğu İlkokulu Dila Alpal – Yakın Doğu İlkokulu Nuray Naz Altındağlı - TED Kuzey Kıbrıs Ghena Bawa’neh – Kıbrıs Final Okulları

İlkokul 1 – 2 – 3. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
Ece Bağman – Yakın Doğu İlkokulu Ela Doğramacıoğlu – Yakın Doğu İlkokulu Masal İstek – Yakın Doğu İlkokulu Meyra Baştaş – Yakın Doğu İlkokulu Beren Düzgen – Doğa International Arda Azak - Yakın Doğu İlkokulu

İlkokul 4 – 5. SınıfKategorisi:
1- Nazira Al-Shanableh – Yakın Doğu İlkokulu1- Özker Edim – Yakın Doğu İlkokulu  
2- Ceren Aydın – Yakın Doğu İlkokulu3- Ülkü Evgin – TED Kuzey Kıbrıs

İlkokul 4 – 5. Sınıf Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
Necati Deniz Şeytan – Hamitköy Dr. Fazıl Küçük İlkokulu Sevim Çaluda – Necat British College Nursel Hançer – Yakın Doğu İlkokulu

Ortaokul Kategorisi:
Merin Beyatlı – Türk Maarif Koleji Fatma Nur Ballı – Türk Maarif Koleji Güz Öztunç – Türk Maarif Koleji

Ortaokul Kategorisi Mansiyon Ödülleri:
Dicle Koyutürk – Türk Maarif Koleji Öner Yalçın – Türk Maarif Koleji Cemaliye Demirel – Yakın Doğu Koleji Tezcan Beşoğlu – Lapta Yavuzlar Lisesi Barış Selin Balaban – Değirmenlik Lisesi

Lise Kategorisi:
Suden Çobanoğlu – Türk Maarif Koleji Buse Beysan – Türk Maarif Koleji Pembe Ergin – Türk Maarif Koleji

Özel Kategori:
Filiz Özer – Gazimağusa Meslek Lisesi Aycan Erçika – Gazimağusa Meslek Lisesi 3- Melike Nur Açıkyıldız – Gazimağusa Meslek Lisesi 3- Nermin Pervane – Cengiz Topel End. Meslek Lisesi

Özel Kategori Mansiyon Ödülleri:
Aycan Erçıka – Gazimağusa Meslek Lisesi Öznevir Yılmaz – Gazimağusa Meslek Lisesi Aslıhan Kurt – Gazimağusa Meslek Lisesi Emine Ersoy – Gazimağusa Meslek Lisesi Nejla Ersev - Cengiz Topel End. Meslek Lisesi

Yorum Gönder