Kategoriler

diyaloggazetesi

Merit Poker'de üç milyon dolar ödül dağıtılacak

Dünya çapında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Merit Poker, yeni bir turnuvaya imza atıyor

 Gerçekleştirdiği turnuvalar ile dünya çapında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Merit Poker, yeni bir rekor turnuvaya imza atıyor. Merit Crystal Cove Hotel’in poker salonunda 10-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Gangster” temalı Merit Poker Cup’ta toplam 3 milyon dolar nakit ödül garantisi veriliyor. Turnuva kapsamında 14-19 Eylül tarihlerinde düzenlenecek “Main Event” ise 2 milyon dolar garanti ödül ile Merit Poker turnuva tarihindeki en büyük etkinlik olacak. 

Birçok ülkeden profesyonel katılacak
14 gün boyunca 35 ayrı etkinliğe ev sahipliği yapacak olan Merit Poker Cup’a Lübnan, Dubai, Mısır, Türkiye, Israil, Yunanistan, Romanya, Fransa, İtalya ve Almanya gibi birçok ülkeden profesyoneller katılacak. Aralarında dünyaca ünlü isimlerin de bulunduğu 600’ü aşkın oyuncu, aynı zamanda Kuzey Kıbrıs’ta muhteşem bir tatil yapma fırsatı bulacak. Dünyaca ünlü şarkıcı Arash ve Rusya’dan Twins Project DJ's Grubu, 15 Eylül gecesi sahne alarak misafirlerine unutamayacakları bir gece yaşatacak.

Yeni bir turizm kanalı oluşturuldu
Her turnuvaya ayrı bir renk katıp, samimi ortamı, profesyonel, dinamik ve güler yüzlü ekibiyle dünya standartlarının üzerinde hizmet veren Merit Poker, düzenlediği etkinlikleriyle Ada’da yeni bir turizm kanalı oluşturmayı da başardı. Kuzey Kıbrıs’ın uluslararası arenada tanıtımına ve aynı zamanda, devlet ekonomisine de büyük katkıda bulunuyor. 

Yorumlar

Daha Fazla Haber
KIBRIS
126 Kez Görüntülendi.
Ön hazırlık yapılacak
KIBRIS
219 Kez Görüntülendi.
Suçunu kabul etti
KIBRIS
267 Kez Görüntülendi.
Handan kilidi kırdı
KIBRIS
109 Kez Görüntülendi.
Şifre hala çözülemedi
KIBRIS
120 Kez Görüntülendi.
Tümü tutuklandı
KIBRIS
25 Kez Görüntülendi.
 62 sürücü rapor edildi
KIBRIS
28 Kez Görüntülendi.
Diyalog hep yanımızda
KIBRIS
57 Kez Görüntülendi.
Öğrenci olan serbest
KIBRIS
103 Kez Görüntülendi.
Çaresi Olmalı
KIBRIS
36 Kez Görüntülendi.
Hükümet kararlı