Kategoriler

diyaloggazetesi

Yarım kalan aşk

Vadili’de düğün gecesi çıkan kavga sonrası paralar ile takılan altınları alıp ortadan kaybolan gelin Elif ile damat Mustafa polislik oldu

 Gazimağusa’ya bağlı Vadili Köyü’nde geçtiğimiz Cumartesi günü Mustafa- Elif çiftinin düğününde şimdiye kadar görülmemiş bir olay yaşandı. Testi oyunu sırasında başlayan sözlü kavga daha sonra büyüyerek saldırıya dönüştü. İddialara göre; testi oyunu esnasında damat tarafının arkadaşları alkolün de etkisi ile kavga çıkardı. 

Kız tarafının yakınları ile damat tarafının arkadaşları arasında başlayan kavga tüm düğünü kapladı. 
Gelin tarafının yakınlarından alınan bilgiye göre, damat tarafının oldukça kalabalık olan yakınları ve arkadaşları büyüyen kavgada gelinin ailesine saldırdı. 
Saldırıda gelinin abisinin başı yarıldı, babası darp edildi. Olay gittikçe büyürken, gelin ve ailesi düğünde takılan altın ve paralarla düğün salonundan ayrıldı.

Olay polise yansıdı 
Damat tarafı ise hemen polise şikâyetçi olurken, Girne’ye giden gelinin yakınlarından bazıları gözaltına alındı. İfadeleri alınan gelinin yakınları daha sonra serbest kalırken damat tarafı ile gelin tarafının karşılıklı olarak birbirlerinden şikâyetçi oldukları belirtildi. Olayda gelinin gelinliğinin yırtıldığı, abisinin başına dikiş atıldığı, babasında darp izleri oluştuğu öne sürüldü.

Gençler birbirini hala seviyor…
Yine gelin tarafının yakınlardan edinilen bilgilere göre, nikâh kıyıldıktan sonra çıkan kavgadan dolayı gelin ve ailesinin gitmek zorunda kaldıkları belirtildi. Gelin ile damadın düğünden sonra balayına gidecekleri, uçak biletlerini aldıkları, otellerini dahi ayırdıkları ifade edildi. Gelin ile damadın 2017 yılında nişanlandıkları ve uzun süredir birlikte oldukları öğrenilirken, gelinin damadı halen sevdiği ve çıkan olaylardan dolayı çok üzgün olduğu belirtildi. 

Gelin ve damat konuşmak istemedi…
Öte yandan Diyalog’un ulaştığı damat Mustafa S. İle gelin Elif S. Konuyla ilgili konuşmak istemediklerini ifade etti. Bu arada çıkan kavga ile ilgili polis soruşturmasının ise sürdüğü belirtildi. 

Yorumlar

Hatice gündeş 6 Ay Önce

E o zaman birde damat tarafina sorun neyin ne olduğunu!

Daha Fazla Haber
SPOR
9 Kez Görüntülendi.
Kupa YDÜ’nün
KIBRIS
158 Kez Görüntülendi.
Türkiye’de aranıyor
KIBRIS
217 Kez Görüntülendi.
Patrona kızmışlar
KIBRIS
148 Kez Görüntülendi.
Bedeli ağır oldu
KIBRIS
64 Kez Görüntülendi.
Çözüm istedi
KIBRIS
147 Kez Görüntülendi.
Bırakın yapsınlar
KIBRIS
253 Kez Görüntülendi.
5 bin dolarlık kart yüzünden Allah’a emanet yaşıyoruz
KIBRIS
53 Kez Görüntülendi.
‘Devlete sahip çıkalım’
KIBRIS
12 Kez Görüntülendi.
‘Sondaja başlıyoruz’
KIBRIS
47 Kez Görüntülendi.
Hep zamana oynadı