Kategoriler

diyaloggazetesi

Yarım kalan aşk

Vadili’de düğün gecesi çıkan kavga sonrası paralar ile takılan altınları alıp ortadan kaybolan gelin Elif ile damat Mustafa polislik oldu

 Gazimağusa’ya bağlı Vadili Köyü’nde geçtiğimiz Cumartesi günü Mustafa- Elif çiftinin düğününde şimdiye kadar görülmemiş bir olay yaşandı. Testi oyunu sırasında başlayan sözlü kavga daha sonra büyüyerek saldırıya dönüştü. İddialara göre; testi oyunu esnasında damat tarafının arkadaşları alkolün de etkisi ile kavga çıkardı. 

Kız tarafının yakınları ile damat tarafının arkadaşları arasında başlayan kavga tüm düğünü kapladı. 
Gelin tarafının yakınlarından alınan bilgiye göre, damat tarafının oldukça kalabalık olan yakınları ve arkadaşları büyüyen kavgada gelinin ailesine saldırdı. 
Saldırıda gelinin abisinin başı yarıldı, babası darp edildi. Olay gittikçe büyürken, gelin ve ailesi düğünde takılan altın ve paralarla düğün salonundan ayrıldı.

Olay polise yansıdı 
Damat tarafı ise hemen polise şikâyetçi olurken, Girne’ye giden gelinin yakınlarından bazıları gözaltına alındı. İfadeleri alınan gelinin yakınları daha sonra serbest kalırken damat tarafı ile gelin tarafının karşılıklı olarak birbirlerinden şikâyetçi oldukları belirtildi. Olayda gelinin gelinliğinin yırtıldığı, abisinin başına dikiş atıldığı, babasında darp izleri oluştuğu öne sürüldü.

Gençler birbirini hala seviyor…
Yine gelin tarafının yakınlardan edinilen bilgilere göre, nikâh kıyıldıktan sonra çıkan kavgadan dolayı gelin ve ailesinin gitmek zorunda kaldıkları belirtildi. Gelin ile damadın düğünden sonra balayına gidecekleri, uçak biletlerini aldıkları, otellerini dahi ayırdıkları ifade edildi. Gelin ile damadın 2017 yılında nişanlandıkları ve uzun süredir birlikte oldukları öğrenilirken, gelinin damadı halen sevdiği ve çıkan olaylardan dolayı çok üzgün olduğu belirtildi. 

Gelin ve damat konuşmak istemedi…
Öte yandan Diyalog’un ulaştığı damat Mustafa S. İle gelin Elif S. Konuyla ilgili konuşmak istemediklerini ifade etti. Bu arada çıkan kavga ile ilgili polis soruşturmasının ise sürdüğü belirtildi. 

Yorumlar

Hatice gündeş 11 Ay Önce

E o zaman birde damat tarafina sorun neyin ne olduğunu!

Daha Fazla Haber
KIBRIS
184 Kez Görüntülendi.
Türk Yıldızları  KKTC semalarında
KIBRIS
28 Kez Görüntülendi.
Karanlıktan kurtardı
KIBRIS
27 Kez Görüntülendi.
‘Özgürlüğün kapısı oldu’
KIBRIS
30 Kez Görüntülendi.
Hedef güçlü bir devlet
KIBRIS
46 Kez Görüntülendi.
Özgürlüğün 45’inci yıl dönümü
KIBRIS
20 Kez Görüntülendi.
Şehitleri minnetle andı
KIBRIS
25 Kez Görüntülendi.
Dört bölgede tören yapılacak
KIBRIS
46 Kez Görüntülendi.
İş birliği çağrısını yeniledi
KIBRIS
89 Kez Görüntülendi.
Alican şimdilik özgür
KIBRIS
136 Kez Görüntülendi.
Mahkeme acımadı