Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/diyalog/public_html/plugins/gazeteler/ayarlar.php on line 164

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/diyalog/public_html/plugins/gazeteler/ayarlar.php:164) in /home/diyalog/public_html/amp/index.php on line 0

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/diyalog/public_html/plugins/gazeteler/ayarlar.php:164) in /home/diyalog/public_html/amp/index.php on line 0
Yarım kalan aşk

Kategoriler

diyaloggazetesi

Yarım kalan aşk

Vadili’de düğün gecesi çıkan kavga sonrası paralar ile takılan altınları alıp ortadan kaybolan gelin Elif ile damat Mustafa polislik oldu

 Gazimağusa’ya bağlı Vadili Köyü’nde geçtiğimiz Cumartesi günü Mustafa- Elif çiftinin düğününde şimdiye kadar görülmemiş bir olay yaşandı. Testi oyunu sırasında başlayan sözlü kavga daha sonra büyüyerek saldırıya dönüştü. İddialara göre; testi oyunu esnasında damat tarafının arkadaşları alkolün de etkisi ile kavga çıkardı. 

Kız tarafının yakınları ile damat tarafının arkadaşları arasında başlayan kavga tüm düğünü kapladı. 
Gelin tarafının yakınlarından alınan bilgiye göre, damat tarafının oldukça kalabalık olan yakınları ve arkadaşları büyüyen kavgada gelinin ailesine saldırdı. 
Saldırıda gelinin abisinin başı yarıldı, babası darp edildi. Olay gittikçe büyürken, gelin ve ailesi düğünde takılan altın ve paralarla düğün salonundan ayrıldı.

Olay polise yansıdı 
Damat tarafı ise hemen polise şikâyetçi olurken, Girne’ye giden gelinin yakınlarından bazıları gözaltına alındı. İfadeleri alınan gelinin yakınları daha sonra serbest kalırken damat tarafı ile gelin tarafının karşılıklı olarak birbirlerinden şikâyetçi oldukları belirtildi. Olayda gelinin gelinliğinin yırtıldığı, abisinin başına dikiş atıldığı, babasında darp izleri oluştuğu öne sürüldü.

Gençler birbirini hala seviyor…
Yine gelin tarafının yakınlardan edinilen bilgilere göre, nikâh kıyıldıktan sonra çıkan kavgadan dolayı gelin ve ailesinin gitmek zorunda kaldıkları belirtildi. Gelin ile damadın düğünden sonra balayına gidecekleri, uçak biletlerini aldıkları, otellerini dahi ayırdıkları ifade edildi. Gelin ile damadın 2017 yılında nişanlandıkları ve uzun süredir birlikte oldukları öğrenilirken, gelinin damadı halen sevdiği ve çıkan olaylardan dolayı çok üzgün olduğu belirtildi. 

Gelin ve damat konuşmak istemedi…
Öte yandan Diyalog’un ulaştığı damat Mustafa S. İle gelin Elif S. Konuyla ilgili konuşmak istemediklerini ifade etti. Bu arada çıkan kavga ile ilgili polis soruşturmasının ise sürdüğü belirtildi. 

Yorumlar

Hatice gündeş 1 Hafta Önce

E o zaman birde damat tarafina sorun neyin ne olduğunu!

Daha Fazla Haber
SPOR
11 Kez Görüntülendi.
Yeşilova’dan bomba transfer
SPOR
14 Kez Görüntülendi.
Hedefimiz şampiyonluk
SPOR
14 Kez Görüntülendi.
Takım Şampiyonu Girne
SPOR
63 Kez Görüntülendi.
Hentbol Antrenörleri bilgi tazeledi
KIBRIS
323 Kez Görüntülendi.
Operasyonlar gece yarısı
KIBRIS
465 Kez Görüntülendi.
Cesarete bak
KIBRIS
61 Kez Görüntülendi.
İhraç yolu göründü
KIBRIS
32 Kez Görüntülendi.
Durum içler acısı
KIBRIS
86 Kez Görüntülendi.
Memleket zehire teslim
KIBRIS
73 Kez Görüntülendi.
İlk gün heyecanı