Kategoriler

diyaloggazetesi

Çanakkale’de Şeker devam dedi

8 yıldır başkanlık görevini sürdüren İbrahim Şeker, üyelerden onay alarak göreve devam dedi

 Çanakkale Türk Spor Kulübünde dün akşam yapılan olağan üstü genel kurulda 8 yıldır görevi sürdüren kulüp başkanı İbrahim Şeker yeniden başkanlığa getirildi. 

Kulüp lokalinde yapılan genel kurulda divan başkanlığını Hüseyin Arsal, sekreterlikleri Ramadan Şemsettin, Yusuf Sertel yaptı. 
Üyelerin ilgi gösterdiği olağan üstü genel kurulda faaliyet ve mali raporu Kulüp başkanı İbrahim Şeker okudu. Çanakkale Spor Kulübü başkanı İbrahim Şeker, futbol takımının BTM Ligi’nde şampiyon olarak 1.Lig’e geri döndüklerini, geçen sezonda da sıkıntılı süreç yaşayan takımın play-out da zoru başararak Lig’de kalmayı başardığını belirtti. 
U21, U15 takımları ile Kadın futbol takımının Lig’de mücadele verdiğini söyleyen Şeker, satranç kolu ile birlikte tiyatro faaliyetlerininde sürdüğünü belirttti. 

Mali rapor oybirliği ile onaylandı
Mali raporu da açıklayan başkan İbrahim Şeker, 297.692 TL gelirin, 275.807 TL giderin olduğunu 21.885 TL toplam kasa kalanı olduğunu, 31.08.2018 itibarı ile kulübün toplam 162.019 TL borcu bulunduğunu açıkladı. Faliyet ve mali rapo oy birliği ile onaylandı. Kulüp başkanalığı için tek müracaat yapan mevcut başkan İbrahim Şeker, üyelerin onayı ile Çanakkale Spor kulübü başkanlığına devam edecek.  

Yorumlar

Daha Fazla Haber
SPOR
9 Kez Görüntülendi.
Kupa YDÜ’nün
KIBRIS
158 Kez Görüntülendi.
Türkiye’de aranıyor
KIBRIS
217 Kez Görüntülendi.
Patrona kızmışlar
KIBRIS
149 Kez Görüntülendi.
Bedeli ağır oldu
KIBRIS
65 Kez Görüntülendi.
Çözüm istedi
KIBRIS
147 Kez Görüntülendi.
Bırakın yapsınlar
KIBRIS
254 Kez Görüntülendi.
5 bin dolarlık kart yüzünden Allah’a emanet yaşıyoruz
KIBRIS
53 Kez Görüntülendi.
‘Devlete sahip çıkalım’
KIBRIS
12 Kez Görüntülendi.
‘Sondaja başlıyoruz’
KIBRIS
47 Kez Görüntülendi.
Hep zamana oynadı