Ailesi perişan 

Gönyeli sakini 27 yaşındaki Şervan Çelik’in cansız bedeni Gönyeli’de yaşadıkları apartmanın çatısında bulundu

Ailesi perişan 

 Suna ERDEN

Milli Eğitim Bakanlığı çalışanlarından 27 yaşındaki Şervan Çelik, dün akşam saatlerinde Gönyeli’deki üç katlı apartmanlarının çatısında ölü olarak bulundu. Çelik’in cansız bedeni olay yerinde yapılan incelemenin ardından Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi morguna kaldırıldı. Aslen Mardinli olan Çelik ailesinin dört çocuğundan biri olan Şervan Çelik’in ölümüyle ilgili polis soruşturması başlatıldı. Çelik’in zamansız vedası ailesini kahretti, yakınları baygınlık geçirdi. 

Daha 27 yaşındaydı
Gönyeli’de Sarı Çizmeli Sokak’ta kendilerine ait Dera Çomera isimli üç katlı apartmanda ailesiyle yaşayan 27 yaşındaki Şervan Çelik, dün saat 19.00 sıralarında çatıda asılı bir şekilde bulundu. Genç adamı babasının bulduğu öğrenilirken, olay yerine yapılan araştırmada Çelik’in kendi yaşamına son verildiği tespit edildi. Yapılan incelemelerin ardından Çelik’e ait ceset hastane morguna kaldırıldı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürerken, Çelik’in Milli Eğitim Bakanlığı’nda odacı olarak görev yaptığı öğrenildi.
Çelik’in ailesi yaşanan acı olay karşısında perişan oldu, ağlama krizlilerine giren babası baygınlık geçirdi. Acılı aileyi komşuları ile yakınları sakinleştirmeye çalışırken, yakın arkadaşları, “Ondan asla böyle bir şey beklemiyorduk. Neden yaptı halen inanamıyoruz” diyerek gözyaşı döktü. 

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2018, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER