Deniz Kurt’un yüzü yarıldı

Spor salonunda kavgalı olduğu Deniz Kurt ile karşılaşan Doğuş Bodamyalızade’nin tekme atarak saldırması yargıya taşındı

Deniz Kurt’un yüzü yarıldı
Teoman TURAN
Başkent Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir spor salonunda önceki gün meydana gelen kavgada bir kişi hastanelik bir kişi de karakolluk oldu. İddialara göre, kavgalı olduğu Deniz Kurt’la spor salonunda karşılaşan Doğuş Bodamyalızade olay çıkardı. Bodamyalızade, spor salonunda tartışmaya başladığı Kurt’un göğsüne tekme attı. Aldığı tekme darbesi ile yere düşerken yüzünü sehpaya çarpan Kurt yaralandı. Olayın ardından gözaltına alınan zanlı dün teminat talebi ile Lefkoşa’da mahkemeye çıkarıldı.
Duruşmada olayı aktaran polis, zanlının 7 Ağustos tarihinde saat 19.00 sıralarında, Lefkoşa’da bir spor salonu içerisinde aralarında önceden tartışma yaşadığı Deniz Kurt’un göğsüne tekme attığını, Kurt’un yere düşerken orada bulunan sehpanın köşesine çarpmasıyla yüzünün derin şekilde kesilmesine sebep olduğunu söyledi. 

Yüzü 4 santim yırtıldı
Polis, Kurt’un yüzünde 4 santim genişliğinde yara oluştuğunu ve yapılan tedavisinin ardında taburcu olduğunu aktardı. Polis, tutuklanan zanlı Bodamyalızade’nin gönüllü ifade verip suçunu kabul ettiğini ve başlatılan soruşturmanın tamamlandığını ve uygun bir teminata bağlanmasını talep etti. Mahkeme, zanlının yurt dışına çıkış yasağı şartı ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2017, 12:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER