Kadınlar eve erkekler hapise

Araç içinde biri eşine, diğeri kız arkadaşına fuhuş yaptırdığı iddia edilen Ferdi Yıldırım ile Yakup Can Cuhadar 40 gün cezaevinde kalacak

Kadınlar eve erkekler hapise

 Suna ERDEN

Kuzey Kıbrıs’a turist olarak gelip, iki kadına fuhuş yaptırdıkları belirtilen Ferdi Yıldırım ile Yakup Can Cuhadar hakkındaki soruşturma tamamlandı. 
Zanlı Ferdi Yıldırım ile Yakup Can Cuhadar’ın bir minibüs kiralayıp, arkasına yatak koyup seyyar fuhuş aracı oluşturdukları belirtildi.
Cuhadar’ın kız arkadaşını, Yıldırım’ın ise eşini para karşılığında erkeklere pazarladığı kaydedildi.
Girne’de gerçekleştirilen operasyonda yakalanan ve soruşturma amaçlı 9 gündür poliste tutulan zanlılar dün mahkemeye çıkarıldı.
Soruşturmayı yapan polis memuru Ömer Yavuz, zanlıların 25 Eylül tarihinde Girne’de iki kadının farklı kişiler ile cinsi münasebete girmesini sağlayıp, kazanç elde ettiklerini söyledi.
Polis, zanlıların aynı gün tespit edilerek tutuklandığını, cep telefonlarının emare olarak alındığını açıkladı. 
Soruşturmanın devam ettiğini, telefon kayıtlarının inceleneceğini kaydeden polis, ancak zanlıların araştırmalarının geri kalan kısmına etki edemeyeceğini belirterek, teminat talep etti. Mahkeme ülkede turist vizesi ile bulunan zanlıların yasal bağının zayıf olduğuna değinerek, her ikisini de 40 günü aşmayacak bir şekilde cezaevine gönderdi.

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rüstem Rüstem
Rüstem Rüstem - 2 ay Önce

Sormagir hanına gelen giden pezevenkler iş yapar. Kendi eşini satan pezevenklerin bu ne ilki nede sonu olacak bizim bakanlar uyusun.

SIRADAKİ HABER