banner564
banner556

Çok tatlı festival

Farklı ülkelerden 30 üretici tarafından çarpıcı formlarda tasarlanan, birbirinden lezzetli çikolata ve kahve beğeniye sunuldu

banner611
Çok tatlı festival
banner598
banner616

''Zagreb Coffee & Choco Fest" kapsamında, farklı ülkelerden 30 üretici tarafından çarpıcı formlarda tasarlanan, birbirinden lezzetli çikolata ve kahve, tadanları hayran bırakıyor.

Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'de, yüzlerce çeşit kahve ve çikolata, ''Zagreb Coffee & Choco Fest''te, beğeniye sunuldu.

Faşizm Kurbanları Meydanı'nda bulunan Resim Sanatçıları Evi'nde gerçekleştirilen festivalin açılışını, Zagreb Büyükşehir Belediye Başkanı Milan Bandiç yaptı.

Kahve ve çikolatanın, insana büyük keyif veren yiyecek ve içecek olduğuna işaret eden Bandiç, ''Beyaz çikolatayı sabah, kahverengi çikolatayı öğlen, siyah çikolatayı ise akşam yiyin. Benim gibi maraton koşanlar, mutlaka siyah çikolata tüketmeliler'' dedi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen festivalde sergilenen farklı biçim ve tattaki çikolata ve kahve, katılımcılardan tam not aldı.

Özellikle, gitardan viyolonsele, topuklu ayakkabıdan kerpetene kadar farklı biçimlerde üretilen ve festivalde sergilenen çikolatalar görenleri hayrete düşürdü.

Festival, 9 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2014, 03:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473