Fener alayı ile veda

DAÜ mezuniyet haftası muhteşem etkinliklerle tamamlandı

Fener alayı ile veda
 Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) 2016 – 2017 Akademik Yılı Bahar Dönemi Mezuniyet Haftası gerçekleştirilen birbirinden başarılı organizasyonlarla tamamlandı. Tamamlanan Mezuniyet Haftası ile birlikte 2 bin civarında mezun diplomalarına kavuşarak yeni hayatlarına adım attılar.
    Mezuniyet Haftası etkinlikleri geçtiğimiz Cumartesi günü, DAÜ Deniz Tesisleri’nde gerçekleştirilen “25. Yıl Mezunları Onurlandırma Gecesi” ile başladı.
DAÜ Lisansüstü Mezuniyet Töreni, geçtiğimiz Pazar günü, Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Sarayı’nda gerçekleştirildi. Törene 260 civarında lisansüstü mezun ile aileleri, DAÜ senatosu ve akademisyenler katıldı.

 Mezunlar ve veliler için mezuniyet resepsiyonu 
    2016 – 2017 Akademik Yılı Bahar Dönemi Mezuniyet Haftası etkinlikleri çerçevesinde aynı gün saat 19.00’da, DAÜ mezunlarının ve başarılarında payı olan velilerinin de katıldığı Mezuniyet Resepsiyonu düzenlendi. Mezunlar 19 Haziran 2017 Pazartesi akşamı, saat 20.30’da cübbelerini giyerek ellerinde meşalelerle Fener Alayı Mezuniyet Yürüyüşü’nü gerçekleştirerek veda ettiler.
Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2017, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER