banner556

GAÜ Çetinkaya’dan örnek davranış

Asım Vehbi, 3-3 berabere sonuçlanan maçın ardından, eski başkanı Kemal Köseoğlu ve Y. Boğaziçi camiasına konukseverlikleri için teşekkür etti

GAÜ Çetinkaya’dan örnek davranış
GAÜ – Çetinkaya Türk Spor Kulübü Başkanı Asım Vehbi, Yeni Boğaziçi maçı sonrasında yazılı bir basın açıklaması yaptı.
Vehbi öncelikle, Y. Boğaziçi ile gerçekleştirilen ve 3-3 berabere sonuçlanan maçın ardından, Y. Boğaziçi eski başkanı Kemal Köseoğlu ve Y. Boğaziçi Camiasına konukseverlikleri için teşekkür etti. 
“İlk yarının yarısına ulaştığımız 6. Hafta sonunda, geldiğimiz nokta ile ilgili bazı duygu, düşünce ve görüşlerimi değerli GAÜ Çetinkaya Ailesi ile paylaşmak istiyorum” diyen Asım Vehbi, takımın 7’inci haftaya da namağlup girdiğini ve bunun çok sevindirici ve heyecan verici olduğunu belirtti.
3 galibiyet ve 3 beraberliklerinin olduğunu belirten Vehbi, 3 galibiyet farklı skorlar ve çok üstün bir futbol neticesinde olduğunu, 3 beraberliğin ikisinde de üstün futbolun olduğunu ancak beraberlik gollerinin 90+'larda geldiğini ve bu nedenle 4 puan kaybına uğradıklarını belirtti. “Bu konuda değerli hocalarımız ve futbolcularımızın önümüzdeki maçlarda gerekli önlemleri alacaklarına inanıyorum” diyen GAÜ-Çetinkaya Başkanı Asım Vehbi, “6 maçta 18 gol attık yani maç başına 3 gol ortalaması ile oynuyoruz. Buna karşın 6 maçta 8 gol yedik, maç başına 1.33 gol ortalaması ile oynuyoruz. Bunu aşağıya çekmemiz lazım” dedi.
“Geçen sezon yaşanan kabus sonrasında kabuğuna çekilen kulüp üyelerimiz bu yıl bir heyecan duymaya başladılar, ancak bu heyecan henüz istediğimiz katkıya dönüşmedi, yani takımımız bu kadar az seyirciyle lider olarak oynamayı hak etmiyor. Bu konuda önümüzdeki süreçte bana ve değerli yönetim kurulu üyelerimize daha fazla görev düşüyor” diyen Vehbi, “Lefkoşa'da oynayacağımız önümüzdeki 3 maçın (MTG, Kaymaklı ve DTB) çok kritik olduğunu ve kalabalık seyircimizin desteğine ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Bu konuda büyük GAÜ Çetinkaya Ailesine görev düşüyor, maçlara gelerek katkı yapacaklarını umuyor, inanıyorum” dedi.
Vehbi, GAÜ- Çetinkaya’nın, tüm takımlar sezonu açtıktan 2-3 hafta sonra sezonu açtığını, yeterli çalışma ve hazırlık maçı yapamadıklarını, GAÜ – Çetinkaya antrenörünün ve 7-8 futbolcunun takıma yeni katıldığını, bu nedenle gerekli ısınma-tanışma sürecinin bile devam ettiği bir ortamda, takımın başarısının büyük olduğunu belirtti.
“Biz camiamıza şampiyonluk sözü değil kurumsallaşma sözü vermiştik. Başta Metehan Tesisleri olmak üzere bu konuda çalışıyoruz ancak hocalarımız ve futbolcularımız biz şampiyon olacağız diyorlar. Bu yolda ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım sonuna kadar yanlarında olup destek vereceğiz ama camiamızın da buna inanması ve katkı koyması gerekmektedir” diyen Asım Vehbi, adil bir lig olması temennilerinde bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2015, 10:04
banner560
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner472