banner564
banner556

Hedefimiz şampiyonluk

Perşembe akşamı başlayacak yeni sezon öncesinde DTB kaptanı Aydın Aygın, takım olarak hedefe kilitlendiklerini söyledi

Hedefimiz şampiyonluk

 Doğan Türk Birliği kaptanı Aydın Aygın, yeni sezon öncesi spor servisine konuştu. Tecrübeli futbolcu, camia olarak özledikleri şampiyonluğu elde etmek için kenetlendiklerini dile getirdi. 

Perşembe akşamı, Lig’in ilk maçında ezeli rakibi Türk Ocağı ile karşılaşacak olan Doğan Türk Birliği’nde takım kaptanı Aydın Aygın, önemli maç öncesi spor servisine konuştu. 

Şampiyonluğu özledik
Şampiyonluğu özlediklerini söyleyen Aydın konuşmasına şöyle devam etti: “2 yıl önce olduğu gibi bu yıl da açılış maçını ezeli ve ebedi dostumuz Türk Ocağı ile yapıyoruz. Bu yıl hem kulüp için hem de benim için biraz daha farklı bir maç olacak. Kulübümüz adına aramıza katılan yeni arkadaşlarımıza bu derbinin bizler için ne kadar önemli olduğunu ve en iyi şekilde hazırlanmamız gerektiğin belirttim. Diğer taraftan uzun yıllar bizimle birlikte bu derbi heyecanını bizim tarafımızda yaşayan ve bu sene Türk Ocağı’na transfer olan arkadaşlarımızı da diğer tarafta görecek olmanın duygusal anlamda biraz üzücü olacağını söylemeliyim. Fakat futbolu da güzel kılan tarafı bu olsa gerek. Sevgili başkanımız ve yönetim kurulumuz büyük fedakarlıklar yaparak takımımızın gücüne güç kattılar. Hocalarımız da sezon başından beridir bizleri en iyi şekilde hazırlıyorlar. Bizim de görevimiz bu derbide galip gelerek sezon sonunda çok istediğimiz şampiyonluk ipini göğüslemektir” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner468