İstanbul'a Final-Four müjdesi

banner453

Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu, Euroleague Final Four'un önümüzdeki yıl büyük olasılıkla İstanbul'da yapılacağını açıkladı.

İstanbul'a Final-Four müjdesi
banner432
banner480
Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidayet Türkoğlu, Fenerbahçe'nin Euroleague'de elde ettiği ikinciliği değerlendirdi.
CSKA'nın tecrübesiyle Avrupa şampiyonluğuna uzandığını belirten Türkoğlu, uzatmada kaybedilen maçın üzüntüsünü yaşadığını dile getirdi.
banner477
Euroleague'de Fenerbahçe'nin final oynayarak önemli bir başarı elde ettiğini dile getiren Hidayet Türkoğlu, “Şampiyon olsaydık Türk sporu için güzel bir başarı olurdu ama kısmet değilmiş. İnşallah seneye kendi ülkemizde hınca hınç dolacak salonda, bu kupayı bizim bir Türk takımımız kaldırır” ifadelerini kullandı.
Türkoğlu, önümüzdeki yıl Euroleague Final Four'unun İstanbul'da düzenlenebileceğini dile getirdi.
Türkoğlu, “Gelecek sene Final-Four İstanbul'da mı olacak?” sorusuna, “Büyük bir ihtimalle. Öyle konuşuluyor. İstanbul da o şehirlerden birisi olarak konuşuluyor. İstanbul’da olursa inşallah dediğim gibi bizim dört takımımızdan bir tanesi tekrar final oynar ve kupayı da bu sefer kazanmış oluruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2016, 09:57

Diyalog Gazetesi

banner478
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner474

banner460