banner493

Şampiyon Aytaç-Sezerli ikilisi

Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği ile Kyrenia Off Road Derneği’nin ilk kez birlikte organize ettikleri ofroadın sonuçları belli oldu

Şampiyon Aytaç-Sezerli ikilisi
banner432
Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği ile Kyrenia Off Road Derneği’nin ilk kez birlikte organize ettikleri “Alu Denizalp Off Road Sprint Rallisi”ni, Cem Aytaç – Hakan Sezerli ikilisi kazandı.
banner520
Ülkemizde faaliyet gösteren iki Off Road Derneği’nin ilk kez birlikte organize ettikleri ve yine ülkemizde ilk kez tamamen ralli formatında yapılan “Alu Denizalp Off Road Sprint Rallisi” dün Hamitköy, Dikmen, Fota ve Gönyeli civarlarında hazırlanan etaplarda yapıldı.
Toplam uzunluğu 100 kilometre olan yarışta ekipler Fota ve Lavinium etaplarını ikişer kez geçtiler. Motor hacimlerine göre iki kategori üzerinden yapılan yarışta, 4 etapta da en iyi dereceyi elde eden Cem Aytaç – Hakan Sezerli ikilisi K1 kategorisinde ilk sırayı alırken ikinci Ahmet Baştaş – Orhun Paralik ikilisi ve üçüncü Halim Kahveciler – Ramadan Uzun ikilisi oldu
K2 kategorisinde ise ilk sırayı Hüda Hüdan – Hasan Reyhan ikilisi alırken, ikinci Görkem Eren – Burak Emingil ve üçüncü Ahmet Esendağlı – Veli Esendağlı ikilisi oldu. Yarış sonunda Alu Denizalp önünde yapılan ödül töreninde dereceye girenlere ödüllerini Alu Denizalp direktörleri Kamber Denizalp ile Hakan Denizalp, Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa Milletvekili Ersin Tatar, Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü Başkanı Zeki Topcu, Kyrenia Off Road Derneği Başkanı Musa Ersoy ve Kuzey Kıbrıs Off Road Derneği Başkanı Hakan Kofalı takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2016, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner473