Şen verdi veriştirdi

Fenerbahçe'nin eski başkanı, kendisine ağır eleştirilerde bulunan başkan Aziz Yıldırım'a sert çıktı

Şen verdi veriştirdi
banner432
Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Ali Şen, mevcut başkan Aziz Yıldırım'ın dün yapılan Yüksek Divan Kurulu toplantısında kendisine yönelttiği eleştirilere cevap verdi. A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu adlı programa telefonla bağlanan Ali Şen'in açıklamaları şu şekilde:
"Aziz Yıldırım'ın istifaya çağrılmasına çok üzülüyorum. Tribünde yaş ortalaması 18 olan gençler Aziz Yıldırım göreve geldiğinde yeni doğmuşlardı. Bu hareketleri yapmalarını onaylamıyorum. Ancak başkanın da taraftarlarla girdiği bu münakaşalar da hoşuma gitmiyor. Aziz Yıldırım bizim başkanımız. Fenerbahçe kulübünün tarihinde olmayacak kadar büyük destek göstermiştir taraftarlarımız Aziz Yıldırım'a. Taraftar maç içerisinde tepkisini koymuştur.

"Camianın istediği isim Ali Koç"
Aziz Yıldırım onursal başkanlığa ihtiyacım yok diyor ama başkanlığa aday olmak isteyen varsa gelsin kürsüye çıksın diyor. Benim başkan adaylığım söz konusu değil. Ben görüşümü sundum. Şu an camianın istediği başkan adayı Ali Koç. Takımda işler iyi gitmiyorsa bu üzücüdür. Taraftarın istifaya davet etmesi hoş değil. Büyük kulüplerde bu durum hoş değil.
Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2016, 10:39

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER