banner564
banner556

Teknoloji yakından takip ediliyor

İktisatbank Mobil Bankacılığı Kullananlar kazanmaya devam ediyor

banner587
Teknoloji yakından takip ediliyor
İktisatbank, İktisat Mobil’i kullanan müşterileri arasında yaptığı çekilişle 3 kişiye iPhone 6S, 3 kişiye de Samsung Galaxy Note 5 hediye etti. Noter Nurten Halimoğlu huzurunda yapılan çekilişle belirlenen talihlilere telefonları 03 Ağustos’ta İktisatbank Genel Müdürlük Binasında düzenlenen bir davetle teslim edildi. 
Davet sırasında kısa bir konuşma yapan İktisatbank Genel Müdürü Olgun Önal, banka olarak dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini, banka müşterilerinin çok daha hızlı ve modern hizmet alabilmeleri için sürekli teknolojiye yatırım yaptıklarını belirtti. Müşterilerine KKTC’nin yüzde 100 mobil teknolojisi ile geliştirilmiş ilk ve gerçek Mobil Bankacılık Hizmeti vermenin haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen Önal, şanslı kullanıcıları kutlarken, İktisat Mobil kullanan tüm müşterilere de teşekkür etti. 
Toplumdan aldığını topluma verme prensibiyle hareket ettiklerini belirten Önal, benzeri kampanyaların önümüzdeki günlerde de çeşitlenerek devam edeceği müjdesini verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 10:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473