banner564
banner556

Ogan Maraş’la imzaladı

Bu sezon Birinci Lig’de mücadele edecek Maraş’ta teknik direktörlüğe Ahmet Ogan getirildi

banner587
Ogan Maraş’la imzaladı
Mağusa’nın 1.lig temsilcisi Maraş yeni sezon için anlaşma sağladığı teknik direktör Ahmet Ogan ile sözleşme imzaladı. İmza törenine Maraş Spor Kulübü Başkanı Hasan Oy, asbaşkan Kerem Eti, futbol şubesi sorumlusu Murat Altınay, teknik direktör Ahmet Ogan karşılıklı anlaşarak resmi sözleşmeyi imzaladı. Atılan imzalar sonrasında taraflar birbirlerine başarı dileklerinde bulundular.

Yeniden yapılanıyoruz
Maraş Spor Kulübü Başkanı Hasan Oy, imza töreninde yaptığı konuşmada, yeni sezonda ilk kez 1.ligde oynayacak olmanın heyecanı içerisinde olduklarını, takım içerisinde yeniden yapılanmaya giderek, geleceğin takımın yaratmak istediklerini, bu doğrultuda takımın başına teknik sorumlu olarak Ahmet Ogan’ı göreve getirerek çok doğru bir adım attıklarına inandığını söyledi.
   
Hedef ligde kalıcı olmak 
Maraş’ta teknik direktörlüğe getirilen Ahmet Ogan, 1.ligde ilk kez mücadele edecek olan Maraş’ta görev getirilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, güvenerek göreve getiren başkan Hasan Oy ve yönetim kuruluna teşekkür etti. 1.ligdeki sorumluluklarını iyi bilerek hareket edeceklerini belirten Ogan, transfer raporu doğrultusunda istediği futbolcuların transferleri için girişimlerin başladığını belirtti. Ogün Dursun ile anlaştıklarını açıklayan Ahmet Ogan, takımda görmek istediği futbolcuların kulüplerinden izin alındıktan sonra görüşmeye başlayacaklarının altını çizerek, yeni sezonda hedeflerinin ligde kalıcı olmak için çok yoğun bir şekilde çalışmaların sürdürüleceğini söyledi. 

Yeni Yönetim belirlendi
Maraş Spor Kulübü Başkanı Hasan Oy, yeni dönemde çalışacağı yeni yönetim kurulunu da belirleyerek çalışmalara başladı.
Asbaşkan Kerem Eti, Federasyon temsilcisi İlker Atalay, basın sözcüsü Börke Kaşif, Sekreter Yasin Yeni, Veznedar Mehmet Cengiz, Sporcu Sorumluları Murat Altınay, Hüseyin Özyalçın, Lokal Sorumluları Yasin Yürtmen, Korhan Ekcan, Saha Sorumluları Aydın Kayol, Abdurrahman Acı, Sosyal İşler Sorumlusu Yasin Gök, Kültür İşler Sorumluları İbrahim Gedik, Ali İlhan, Altyapı Sorumluları Soner Potak, Erbay Aktu, Faal Üyeler: Adem Mart, Bora Tebeleşşol, Ali Yeşil, Abdullah Tümbül, Tamer Kalkan
Denetleme Kurulu: Turan Nergiz, Kozan Talihsiz, Kemal Özyıldız
Disiplin Kurulu: Mustafa Kalkan, Murta Küçük.  

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2016, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473