banner564
banner556

Yenilikler yolda

Mehmet Çangar, Almanya’da BMW Merkez binasında 2018’e yönelik gerçekleştirdiği toplantıdan mutlu döndü

Yenilikler yolda
Kuzey Kıbrıs’ta 1999 yılında Mehmet Çangar Direktörlüğünde kurulan Çangar Motors, 2018’de yeni markaları da ülkemize kazandırmak için çalışıyor.
Almanya’da geçtiğimiz hafta BMW Merkez binasında KKTC bayrağı altında gerçekleştirilen 2018 görüşmelerinin oldukça başarılı geçtiği bildirildi.
BMW ve MINI markasının 2018 yılında KKTC’de izleyeceği stratejilerin tartışıldığı toplantı 3 gün sürdü. BMW Bölge Yöneticisi Thomas Rinn başkanlığındaki toplantı sonunda BMW Kuzey Kıbrıs Resmi ve tek ithalatçısı Çangar Motors nezdinde Mehmet Çangar’a teşekkürlerini sundu. Rinn de BMW markasının KKTC halkı tarafından yıllardır en çok tercih edilen marka olmasının sebebini Mehmet Çangar’ın samimiyetine ve dürüstlüğüne bağladı.
Almanya’daki görüşme sonunda KKTC bayrağını ambargo altında olmasına rağmen yurtdışında hak ettiği yerlerde göstermenin gururunu yaşayan Çangar Motors Direktörü Mehmet Çangar ‘’KKTC halkına teşekkür ederek, halkımız her zaman bizim yanımızda oldu biz de her zaman onların en iyisine en uygun fiyata sahip olabilmesi için çalıştık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2017, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473