‘Altın Caretta’ ödülleri törenle dağıtıldı

Ünlü sanatçılar da katıldı

‘Altın Caretta’ ödülleri törenle dağıtıldı

 Kuzey Kıbrıs turizmine damgasını vuran ve farklı alanlarda faaliyet gösteren marka ve isimler Altın Caretta Ödülleri ile onurlandırıldı. Geceye beş ödül ile Net Holding ve markaları damgasını vurdu.

   Merit Crystal Cove Hotel ana sponsorluğunda gerçekleştirilen 1. Altın Caretta Yaşam ve Turizm Ödülleri önceki akşam düzenlenen bir tören ile sahiplerini buldu. İnternet ortamında yapılan ve birbirinden farklı kategorilerde marka ve kişilerin ödüllendirildiği gece, Türkiye’den ve Kuzey Kıbrıs’tan pek çok ünlü ismin buluşmasına ev sahipliği yaptı. Merit Crystal Cove Hotel’de düzenlenen ödül törenine KKTC Başbakanı Ersin Tatar, Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel, Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Gürsel Tekin, Zerrin Akıncı, Nur Nadir, Kuzey Kıbrıs’ta ilk kalp naklini gerçekleştiren Kalp ve Damar Cerrahi uzmanı Operatör doctor Hasan Birtan, Saba Tümer, , Cenk Eren, Soner Olgun, Korhan Saygıner,  Çetin Altay, Lütfü Sapmaz, Ahmet İlhan Selçuk, Bülent Kaya, Lale Manço, Doğukan,Batıkan Manço, Elif Kaya, Sinan Özen, Ali Altay, Ahmet Evan, Lütfiye Özipek, Net Holding Genel Koordinatörü Hande Tibuk ’nun  da aralarında bulunduğu iş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı.

Didem Deren ve Burç Tunçer’in sunduğu gecede açılış konuşmasını yapan Altın Caretta Yaşam ve Turizm Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Saygın Kurt, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin bir turizm markası olması yolunda emeği geçenlere teşekkürlerini sundu. 

Konuşmaların ardından geçilen ödül töreninde 59 kategoride ödüller alkışlar arasında sahiplerine takdim edildi. Yılın İş Kadını ödülü Net Holding Murahhas Üyesi ve Genel Koordinatörü Hande Tibuk’a  Rasim Öztekin tarafından verilirken, Ayrıca geceye 6 ayrı kategoride ödüle layık görülen Net Holding ve markaları damgasını vurdu. 
“Yılın Lezzet Markası” Merit Park Hotel’te misafirlerini ağırlayan Park’ta Et, 
“Yılın Umut Veren Turizm Seyahat Acentası” Demtur,
 “Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi” deniz kaplumbağaları rehabilitasyon merkezi Meritta, 
“Yılın Oteli” Merit Crystal Cove Hotel 
“Yılın Turizm Markası” olarak Net Holding ödüle layık görüldü. 
Alkışlar arasında sahneye gelen Hande Tibuk, Ercan Turhan, Melis Gülcan, Silem Sargın Kara ve Ece Aka, Sezgin Madencioğlu temsil ettikleri kurumlar adına ödüllerini aldılar.

1. Altın Caretta Yaşam ve Turizm Ödülleri gecesinde Rasim Öztekin, Barış Manço, KKTC Kurucusu ve İlk Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, Merit Lefkoşa Hotel Genel Müdürü Mine Gürses, Sinan Özen, Sinan Vardar’a farklı katagorilerde Onur Ödülü ile taçlandırıldılar.

KKTC’de ilk kez düzenlenen ve büyük ilgi gören, 1. Altın Caretta ödül töreni after parti  ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2019, 11:34

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
salman huseynof
salman huseynof - 4 ay Önce

gecede keşke saygın kurt'a da bir ödül veya bir plaket verseydiniz!.. madem töreni böylesi sahiplendiniz!..

SIRADAKİ HABER