banner493

Arap starlar  Merit sahnesinde

Jessy Jarjoura ve Nancy Ajram, konuklarına unutamayacakları bir gece yaşattı

Arap starlar  Merit sahnesinde
banner432

 Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel, Arap dünyasının iki önemli starını aynı sahnede ağırladı. Jessy Jarjoura ve Nancy Ajram, konuklarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel ortak alanında açık havada düzenlenen  konserde ilk olarak Lübnanlı şarkıcı Jessy Jarjoura sahne aldı. Konuklarına gecenin ilk bölümünde eşsiz bir müzik ziyafeti sunan sanatçı, alkışlar eşliğinde sahneden ayrıldı. 
Gecenin ikinci bölümünde ise, Nancy Ajram sahne aldı. "Kıbrıs’ı çok seviyorum ve her zamanki gibi Merit sahnesinde olmaktan büyük mutluluk duyuyorum" diyerek konuklarını selamlayan Nancy Ajram, milyonların dilinden düşmeyen şarkılarını seslendirdi.  
Ya Selam, Ah w Noss, ve Ya Tabtab gibi pek çok başarılı albümü bulunan Nancy Ajram, 4 yaşında şarkı söylemeye başladı ve 18 yaşına gelmeden müzik dünyasının profesyonel isimleri arasına girmeyi başardı. Büyüleyici sesi ve yüksek sahne performansıyla Arap dünyasının son yıllardaki en büyük yıldızlarından biri olarak gösterilen Nancy Ajram, Arap ülkelerinden gelen yüzlerce hayranına unutamayacakları bir gece yaşattı. Hayranları da Nancy Ajram ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştılar. 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner455

banner460