Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Funda Arar, sevilen parçalarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendirdi

banner453

Güzelliği ile göz kamaştırdı

Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Funda Arar, sevilen parçalarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendirdi
banner432

 Türkiye’nin ünlü sanatçılarından Funda Arar geçtiğimiz hafta sonu Merit Crystal Cove Hotel’de sahne aldı. Siyah üzeri sim detaylı kıyafeti ile göz kamaştıran Arar, sevilen parçaları ve sahne performansıyla konuklarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Merit Crystal Cove Hotel balo salonunda özel olarak kurulan sahnede yaklaşık 900 hayranının karşısına çıkan Funda Arar, sevilen parçalarının pek çoğunu hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendirdi. Konser sırasında başarılı sanatçıyı bir de sürpriz bekliyordu. 8 Nisan doğumlu olan Arar, sahnede doğum gününü sevenleriyle birlikte erken kutladı. Konser sırasında sahneye gelen pastayı görünce şaşıran Funda Arar, pastasındaki mumları hayranlarının coşkulu alkışları arasında üfledi. 
Arar, “Tüm misafirlerimle beraber doğum günümü kutlamaktan çok mutluyum, çok teşekkür ediyorum. Sağ olun, var olun. Merit Crystal Cove ailesine de çok teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar, çok tatlı ve çok güzel bir sürpriz oldu benim için.” dedi. Hayranlarıyla şaşkınlığını ve mutluluğunu paylaşan sanatçının bu güzel dakikaları, unutulmaz bir anı olarak hafızalara kazındı. 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER