banner564
banner556

“Yeniden geleceğim”

Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Serdar Ortaç, Kuzey Kıbrıs’ı çok sevdiğini söyledi

“Yeniden geleceğim”
Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Serdar Ortaç, Kuzey Kıbrıs’taki konserlerine devam edeceğini söyledi. Kuzey Kıbrıs’ı çok sevdiğini sık sık konser ve tatil için ülkeye geldiğini ifade eden Serdar Ortaç, geçtiğimiz yılbaşı gecesi Merit Crystal Cove Hotel’de sahne aldı.
Serdar Ortaç, yaklaşık bin 500 kişiye unutamayacakları bir gece yaşattı. Dansçıların ve dansözlerin şovlarıyla geceye hazırlanan konuklar, yeni yıla Serdar Ortaç ile girdiler.
Konserine gösterilen yoğun ilgiden memnun olduğu gözlenen Serdar Ortaç, 1994’ten bugüne kadar yazdığı parçaları seslendirerek tam anlamıyla müzik ziyafeti sundu. Annesi Nesrin Ortaç’ın da aralarında bulunduğu konukların yeni yıllarını kutlayan Serdar Ortaç, “Yeni yıla yeni umutlarla başlayacağız. Önce sağlık olsun. Sağlıklı bir yıl diliyorum” dedi.
Hareketli parçaları ile gece boyunca tempoyu düşürmeyen Serdar Ortaç, “Bu gece slow parçalarla tempoyu düşürmeyeceğiz, hareketli parçalarla eğleneceğiz” diyerek gelen istek parçalara da yer konserinde yer verdi.

“2018 herkese sağlık mutluluk getirsin”
Konserini takip eden gazetecilerle bir araya gelerek kısa bir sohbet yapan Serdar Ortaç, “çocuk” sorusuna, “Önümüzdeki seneye inşallah” yanıtını verdi. Kendi yaşadığı sağlık sorunlarına da değinerek, “İyi diyeceğiz, iyi olacak. Her yıla daha umutla başlayacağız. Sağlık olsun, önce sağlık” diyen Serdar Ortaç, yaşadığı MS hastalığıyla ilgili olarak da, hastalara ilham olduğunu söyledi. Serdar Ortaç, “Yeni yıldan önce sağlık isterim. Çünkü, sağlıksız olduğun zaman anlıyorsun ki sağlık çok önemli. Allaha şükür bir MS’li olarak o hastalığa ait biri olarak, çok büyük bir ilerleme kaydettim. Bütün MS hastalarına da ilham oldum. Serdar bunu başarırsa biz de bunu başarırız diye, evinden çıkmayanlara ilham oldum. Yani uzatmayayım, en önemli şey sağlık. Sağlık olsun 2018 de” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2018, 11:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner468