banner493

LTB Başkanı Harmancı ve Yetkililerinin bölge ziyaretleri sürüyor

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı ile Belediyenin yetkililerinin bir süre önce başlattığı bölge ziyaretleri sürüyor; ziyaretler kapsamında son olarak Taşkınköy’e gidildi.

LTB Başkanı Harmancı ve Yetkililerinin bölge ziyaretleri sürüyor
banner432

Lefkoşa, 12 Ağustos 14 (T.A.K.): Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı ile Belediyenin yetkililerinin bir süre önce başlattığı bölge ziyaretleri sürüyor; ziyaretler kapsamında son olarak Taşkınköy’e gidildi.

LTB basın ve halkla ilişkiler biriminden yapılan açıklamaya göre, dün Dr.Fazıl Küçük Parkı’nda gerçekleşen buluşmada,  LTB Başkanı Mehmet Harmancı, Belediye Meclisi üyeleri, müdür, müdür muavini ve  şube amirleri vatandaşlarla biraya gelerek, sorunlar ile çözümlerini görüştü.

Haspolat ve Hamitköy’ün ardından gerçekleşen ziyarette,  LTB Başkanı Mehmet Harmancı ile Taşkınköy Muhtarı Derviş Dizliklioğlu vatandaşlara konuşma yaparken; Taşkınköylüler de çevre temizliği için bölgeye çöp bidonları yerleştirilmesini, haşare sorununun çözülmesini istediler ve GSM şirketlerine ait vericilerden duydukları rahatsızlıkları dile getirdiler.

HARMANCI

LTB Başkanı Mehmet Harmancı bölgenin bilinen bir takım sıkıntıları olduğunu ifade ederek, LTB olarak bu sıkıntılar konusunda izleyecekleri yöntemleri aktardı.

LTB’nin mali ve idari yapısı hakkında vatandaşlara bilgiler de veren Harmancı, gerçekçi ve şeffaf olmaya devam edeceklerini vurguladı.
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2014, 14:02
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner464

banner459

banner468

banner460