banner493

8.5 milyonluk anlaşma

Başbakan Ersin Tatar ile KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu futbol kulüplerine yeni dönemde yapılacak katkı konusunda protokolü dün imzaladı

8.5 milyonluk anlaşma
banner432

 Başbakanlığın Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’na (KTFF) 2019-2020 sezonu için yaptığı devlet katkısı ile 2019-2020 ve 2020-2021 sezonları KTFF Süper Lig ve 1. Lig isim sponsorluğu için imza töreni düzenlendi.

Eziç Lefkoşa Restoran’da dün düzenlenen imza törenine Başbakan Ersin Tatar, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ve ligin isim sponsoru olan Kıbrıs Türk Petrollerinden Yönetim Kurulu Başkanı Mete Boyacı katıldı. Gerçekleşen imza törenine çok sayıda basın mensubu katıldı.

Tatar: Hükümet futbola ve spora önem veriyor
Başbakan Ersin Tatar etkinlikte yaptığı konuşmada ülke futboluna ve spora hizmet etme anlayışı içinde çalıştıklarını dile getirdi.  
Hükümetin futbola ve spora katkı yapma konusuna önem verdiğini anlatan Tatar, yapılan yardımın spora ve ülke gençliğine hayırlı olmasını diledi. Kıbrıs Türk halkı için futbolun her zaman önemli olduğunu anlatan Tatar, yapılan yatırımlarla yeni yeteneklerin ülkeye kazandırılması temennisinde bulundu. Tüm futbolseverlere, futbola emek verenlere ve sponsorlara teşekkür eden Tatar, bol seyircili bir sezon diledi.

Sertoğlu: Sevindirici haberler alıyoruz
KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu da, uzun süren çalışmaların ardından geçen hafta Başbakanlık’tan devlet katkısı hakkında sevindirici haberler aldıklarını dile getirdi. Sertoğlu bu yıl ihaleye katılmamaya karar vermelerine rağmen kendi ricası üzerine sponsorluğa devam etmeye karar veren Kıbrıs Türk Petrolleri’yle de bugün sponsorluk anlaşması imzalanacağını kaydederek şirket yetkililerine teşekkür etti.

Mobil uygulama yayında
Etkinlikte, üzerinde yaklaşık 4 aydır üzerinde çalışılan telefon uygulamasının tanıtımı da yapıldı. Sertoğlu Google Play ya da Apple Store üzerinden KTFF adıyla bulunabilecek uygulama sayesinde federasyonun internet sitesinde bulunan bilgiler yanında canlı skorların da görülebileceğini kaydetti.

Boyacı: Şans verildi
K-Pet Yönetim Kurulu Başkanı Mete Boyacı da etkinlikte yaptığı konuşmada, kendilerine bunca yıldır güzel bir organizasyonun parçası olma şansı verildiği için teşekkür etti.
Konuşmaların ardından anlaşmalar imzalandı.

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner465

banner460