banner564
banner556

Başkan Usta'dan yakın markaj

Trabzonspor Yönetimi, teknik direktör Rıza Çalımbay, teknik ve idari ekip, futbolcularla barbekü partisinde bir araya geldi

Başkan Usta'dan yakın markaj
Trabzonspor, barbekü partisinde bir araya geldi. Başkan Muharrem Usta, Castillo ve Sosa ile özel bir görüşme yaptı.
İkinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdüren Trabzonspor özel bir etkinlikte buluştu. Başkan Muharrem Usta, yöneticiler, teknik direktör Rıza Çalımbay, teknik ve idari ekip, futbolcularla barbekü partisinde bir araya geldi.
Basın mensuplarının da yer aldığı yemekte futbolcular açık havada yemeğin tadını çıkardı. Organizasyon takımın kamp yaptığı otelde yapıldı.
Başkan Muharrem Usta yaptığı açıklamada bu etkinliklerin önemine vurgu yaptı. Takım olarak iyi bir hava yakaladıklarını söyleyen Usta, bu organizasyonların takım birlikteliğine katkı yaptığını söyledi. Usta teknik ekibe ve futbolcularına güvendiğini, ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade etti.
Başkan Muharrem Usta yemek sonunda Fabian Castillo ile özel bir görüşme yaptı. Futbolcusuna güvenini ifade eden başkan Usta, oyuncusuna motivasyon konuşması yaptı. Castillo da görüşme sonunda masadan memnun ayrıldı.
Başkan usta sonrasında otelde Jose Sosa ile özel olarak görüştü. Kampa Esteban ile birlikte geç katılan Arjantinli futbolcuya uyarı yapıldı ve kendisine güvenildiği ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473