banner564
banner556

Perçinci: Hedefe ulaşacağız

K-Pet Birinci Ligi’nde ilk devreyi lider bitiren Gönyeli’nin teknik direktörü açıklamalarda bulundu

Perçinci: Hedefe ulaşacağız
Beyzade ÜNALMIŞ
K-Pet Birinci Lig’in ilk devresini lider tamamlayan Gönyeli ikinci yarı hazırlıklarına antrenör Emre Perçinci nezaretinde devam ediyor. Ligin ilk devresinin son bölümünde ciddi puan kayıpları yaşayan kırmızı-beyazlılarda hedef sezon başı koydukları Süper Lig vizesi. İlk devredeki kazanılan ve kaybedilen maçlardan ciddi dersler çıkardıklarını aktaran Emre Perçinci ikinci devrede hata payını en aza indirerek koydukları hedefe ulaşmak istediklerini söyledi.

Farklı kadro; farklı oyun anlayışı
Ligin ilk devresini puan anlamında olmasa bile sıralama anlamında hedefledikleri yerde bitirdiklerini söyleyen Gönyeli çalıştırıcısı Emre Perçinci, ilk devre itibariyle hem kazandıkları hem de kaybettikleri maçlardan dersler çıkardıklarını söyledi. Takım olarak yakaladıkları seri galibiyet sonrası bugünkü konuma geldiğini ifade eden Perçinci, peş peşe yaşadıkları kayıplarda ise bir takım sıkıntıların ve talihsizliklerin kendileri ile birlikte olduğunu ifade etti. Alınan mağlubiyet de olduğu gibi alınan galibiyetlerde bile dersler çıkardıklarını aktaran Perçinci, Gönyeli olarak ikinci devrede hem kadro hem de oyun anlamında büyük değişikliklere gideceklerini aktardı.

Zoru, kolaya çevirmeliyiz 
Ligin ilk devresinin geride kaldığını ifade eden Emre Perçinci, Gönyeli olarak ligin ilk devresinde istediklerini büyük ölçüde aldıklarını söyledi. Ligin ikinci devresinde periyotun daha zor ve çekişmeli geçeceğini söyleyen Perçinci, ilk devre sonunda özellikle zirve yarışının iyice sıkıştığını dolayısıyla yapılacak takviyeler sonrası takımların ligin ikinci devresinde daha güçlü hale geleceğini söyledi. Gönyeli olarak devre arası takımda gidecek ve gelecek isimlerin olduğunu bu nedenle iyi ve sağlıklı hamleyle ligin ikinci devresinde yer almak istediklerini belirten Perçinci, iyi bir devre arası planladıklarını ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdürdüklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2018, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner464

banner465