Budocular yarıştı

Taekwondo Judo Karate Federasyonu’nun düzenlediği müsabakalar çekişmeli geçti

Budocular yarıştı
banner432
KKTC Taekwondo Judo Karate Federasyonu’nun düzenlediği KKTC Budo Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları Cuma Akşamı Girne Avrasya Merkezi’nde yapıldı.
Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği,Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, takımlarından lisansları vizeli bay ve bayan renkli kuşaklardan sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme  içerisinde geçti. Müsabakaların ödüllerini Federasyon Başkanı Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ile kulüp ve bölge temsilcileri verdiler.
Müsabakalarda dereceye giren sporculara ödüllerini federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri verirken müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz Ali Uslu, Öykü Ergin, Sevtap Keskin ile Federasyon, bölge ve namzet hakemleri yönettiler.
 

Bayanlar Taekwondo Karate Budo Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:
1.Kategori: 1.Özlem Tomak 2.Açelya Ergin 3.Ayşe Dişçeken
2.Kategori: 1.Hayat Keskin 2.Melisa Ertürk 3.Betül Ceylan
3.Kategori: 1.Doğa Ateş 2.Melek Muti 3.Ayşegül Gezer
4.Kategori: 1.İrina Dergaus 2.Şerife Patlar 3.Esma Özbiçer
5.Kategori: 1.Natalia Dergaus 2.Elena Pakhomova 3.Tuba Şener
6.Kategori: 1.Huriye Kaya 2.Maryam Golabgir 3.Gülizar Koç

Erkekler Taekwondo Karate Budo Hyong/Pusme/Kata Müsabakaları sonuçları:

1.Kategori: 1.Rayan Golabgir 2.Roham Golabgir 3.Mehmet Çil
2.Kategori: 1.Yasin Tomak 2.Kubilay Demirel 3.Mahmut Colayır
3.Kategori: 1.Tan Keskin 2.Nikita Gordeev 3.Zeynel Yıldırım
4.Kategori: 1.Kuday Kaya 2.Ömer Can Karadayı 3.Taner Kara
5.Kategori: 1.Anıl Keskin 2.Mert Akar 3.Bahadır Bozbay
6.Kategori: 1.Yunus Emre Tomak 2.Mert Akçil 3.Türkmen Türk
7.Kategori: 1.Ahmet Dişçeken 2.Amir Durdiyev 3.Ahmet Keskin
8.Kategori: 1.Armağan Sütşurup 2.Ömer Özdemir 3.Sinan Kara
9.Kategori: 1.Miraç Mert Üstüner 2.Ali Majaliwa 3.Vedat Kaya

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2016, 11:18

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460