banner564

Dartsçılar Gönyeli Belediyesi’ni ziyaret etti

Gönyeli Belediyesi Asbaşkanı Soyer Kolozali, Dünya Darts Federasyonu (WDF) ve British Darts Organisation (BDO) tarafından organize edilen “Austrian Open Vienna 2015” Darts Şampiyonası’nda çiftlerde üçüncülük alan Mustafa Behlül ve Faik Amcaoğlu’nu Gönyeli Belediyesi’nde kabul etti.

Dartsçılar Gönyeli Belediyesi’ni ziyaret etti
banner598
Önemli bir başarıya imza atan Mustafa Behlül ve Faik Amcaoğlu ikilisi, Darts Federasyonu Başkanı Gürtap Davutoğlu eşliğinde Gönyeli Belediyesi’ni ziyaret ederek Gönyeli Belediyesi Asbaşkanı Soyer Kolozali’ye turnuva hakkında bilgi verdi.
Gönyelili sporculara yaptığı katkılarla motive etmekle bilinen Gönyeli Belediyesi, Mustafa Behlül ve Faik Amcaoğlu’nun başarısını paylaştı.

Kolozali: Gurur duyduk
Gönyeli Belediyesi As Başkanı Soyer Kolozali, ziyaret sırasında Darts Federasyonu Başkanı Gürtap Davutoğlu’ndan başarılar konusunda bilgi alarak, sporcuları tebrik etti. 
Kolozali sporcuların başarılarını gördükçe gurur duyduklarını ifade ederken, hızla ilerleyen darts sporunda görülür bir çita yükselmesi olduğuna dikkat çekti. Kolozali, imkânları doğrultusunda her zaman katkılarının süreceğini söyledi.
Davutoğlu ise, Gönyeli Belediyesi’nin motivasyon adına çok güzel bir iş yaptığına dikkat çekerek, teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2015, 08:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner608

banner474