Dartslar Özdenak anısına atıldı

Bir süre önce hayatını kaybeden Camisap Özdenak anısına darts turnuvası düzenlendi

Dartslar Özdenak anısına atıldı
Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD), Kuzey Kıbrıs Darts Federasyonu (KKDF) işbirliğinde sosyal aktiviteler çerçevesinde üyelerine yönelik darts turnuvası düzenledi. Derneğin eski üyelerinden olan ve bir süre önce hayatını kaybeden Camisap Özdenak anısına gerçekleştirilen turnuva dün (30 Mart Perşembe) Yenicami Ağdelen Kulübü lokalinde yer alırken, turnuvayı Burhan Gürkan şampiyon olarak tamamladı.
Spor yazarlarının ilgi gösterdiği, Camisap Özdenak’ın ailesinin müsabakaları takip ederek aynı zamanda yarıştığı turnuvanın yarı finalinde Çelen Oben’i mağlup eden Eren Şişik ile Necati Külahlılar’ı mağlup eden Burhan Gürkan finalde karşı karşıya geldi. 
Rakibini mağlup eden Burhan Gürkan turnuvayı şampiyon olarak tamamladı. Eren Şişik’in ikinci olduğu turnuvada, üçüncülük maçında Çelen Oben’i mağlup eden Necati Külahlılar da turnuvayı üçüncü bitirmiş oldu.

Ödül töreni
Karşılaşmaların ardından düzenlenen törende konuşan KTSYD Başkanı Çelen Oben, eski bir spor yazarı ve dernek üyesi olan Camisap Özdenak’ı düzenlenen darts turnuvası ile andıklarını dile getirdi. Dereceye giren isimlere kupalarını Camisap Özdenak’ın oğulları Ertunç Özdenak ve Daniş Özdenak takdim etti. Turnuvada ayrıca KKDF tarafından ilk ikiye giren isimlere board ve ok hediye edildi. Hediyeleri KKDF Asbaşkanı Tansu Tilki ve yönetim kurulu üyesi Avşın Kanatlı verdi.
Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2017, 10:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Betül Özdenak
Betül Özdenak - 1 yıl Önce

Benim amcam kusursuz bir insandı tüm girdiği aktiviteleri başarıyla tamamlamıştı. KUZENLERIME TEKRARDAN SABIR DILERIMI

SIRADAKİ HABER