banner564
banner556

DAÜ Nation Cup başlıyor

26 erkek 7 bayan takımının katılacağı turnuva 17 Nisan tarihinde tamamlanacak

DAÜ Nation Cup başlıyor
Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen “DAÜ Uluslararası Futsal Turnuvası” başlıyor. Her geçen gün öğrencilerin turnuvaya olan ilgisinin artmasıyla, bu yılki organizasyonda toplam 26 ülkenin erkek takımı ile 7 ülkenin kadın takımı yer alacak. Turnuva kapsamında 27 Mart – 9 Nisan 2015 tarihleri arasında grup maçları oynanacak. Çeyrek, yarı final ve final maçları ise 13, 15 ve 17 Nisan 2015 tarihlerinde yapılacak.  
DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Salonu’nda gerçekleşecek olan karşılaşmalarda erkekler dört grupta, kadınlar ise iki grupta mücadele edecek. Erkeklerde grup maçlarının ardından, gruplarında ilk 2’ye giren takımlar çeyrek finale yükselerek çapraz eşleşme yöntemiyle yarı finale kalan takımlar belirlenecek. Yarı final maçlarının ardından ise galip gelen takımlar final oynamaya hak kazanacak. Mağlup olan takımlar ise üçüncülük maçı oynayacak. Kadınlarda ise gruplarında ilk ikiyi alan takımlar çapraz eşleşme ile yarı finale yükselecekler. Yarı finalde kazananlar final, kaybedenler ise üçüncülük maçı oynayacaklar. 
“DAÜ Uluslararası Futsal Cup of Nation” turnuvasının açılışı bugün, saat 17.00’de, Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda gerçekleştirilecek. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner455