banner564
banner556

Sapıklığın bu kadarı

Güney Afrika’da yaşayan bir adam eşinin kendisini aldatmaması için vajinasını Japon yapıştırıcısı ile kapattı

Sapıklığın bu kadarı
Güney Afrika’da yaşanan olayda bir adam eşi kendisini aldatmasın diye kadının vajinasını Japon yapıştırıcıyla kapattı. Güney Afrika'nın Mpumalanga vilayetinde adı açıklanmayan adam karısının kendisini dayısıyla aldattığını düşündüğü için onu korkunç bir şekilde cezalandırdı. Kocasının yıllardır kendisine çok kötü davrandığını söyleyen kimliği açıklanmayan kadın “Dayım beni aracıyla eve bıraktığında eşim kontrolden çıktı. Beni kendisini dayımla aldatmakla suçladı. Çok şaşırtıcıydı Çünkü dayımı çok iyi tanıyordu” dedi.

Eşi şikayetçi olmadı
Eşinin evde birden bağırmaya başladığını ve eline aldığı bir palayla kafasını keseceğini söylediğini anlatan kadın, “Üzerimdekileri çıkarmamı istedi. Soyunduktan sonra yatıp bacaklarımı açmamı söyledi” dedi. İşte ne olduysa o an oldu. Adam karısının vajinasına Japon yapıştırıcısını sürdü. 

Eşinden şikâyetçi olmayan talihsiz kadın, adamın evden kaçtığını ancak kendisini bulup öldürmesinden çok korktuğunu söyledi. Korkunç olayın ardından kadın hayatı boyunca bir daha kimseyle cinsel ilişkiye giremeyecek. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 09:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner468