banner564
banner556

Diplomalar verildi

KKTC Kickboks Federasyonu tarafından düzenlenen Muaythai sporcu, antrenör ve hakem gelişim kursu tamamlandı

Diplomalar verildi
KKTC Kickboks Federasyonu ile Türkiye Muaythai Federasyonu arasında imzalanan Spor Alanında İşbirliği Protokolü gereği düzenlenen Muaythai sporcu, antrenör ve hakem gelişim kursu tamamlandı.
1-8 Kasım tarihleri arasında, Lefkoşa’da Atatürk Sporcu Eğitim Merkezi ve Federasyon Antrenman Salonunda gerçekleştirilen kurs Türkiye Muaythai Federasyonu hocalarından Teknik Direktör Yasin Urlu, Teknik Direktör Yılmaz Çeken, Teknik Direktör Halis Avşar ve Merkez Hakem Yürütme Kurulu Başkanı Hamit Durmaz tarafından verildi.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden 25 sporcu, 11 Hakem, 9 Antrenör ve Türkiye’den 34 antrenörün katıldığı kurs sonunda başarılı olanlara lisans ve diplomaları KKTC ve TC Federasyon yetkilileri ve kurs hocaları tarafından verildi.
Kursun son gününde Türkiye Muaythai Federasyonu Başkan Vekili Hasan Yıldız ve Genel Sekreteri Ömer Işık kursu ziyaret etti. Hasan Yıldız yaptığı konuşmada Türkiye ile KKTC arasında böyle güzel bir işbirliğininsağlanmasında katkısı olan herkese teşekkür etti. KKTC Kickboks Federasyonu Başkanı Niyazi Demirel ise yaptığı konuşmada Türkiye Federasyonu Başkan Vekilini, Genel Sekreterini, kurs hocalarını ve kursa katılan antrenörleri kursta görmekten mutlu olduğunu belirterek, işbirliğinin artarak devem edeceğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2018, 11:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473