banner564
banner556

Kahraman: Faydalı bir kamp geçiriyoruz

Yeni sezona Malpas Hotel’de hazırlanan Cihangir’in teknik direktörü önemli açıklamalarda bulundu

banner611
Kahraman: Faydalı bir kamp geçiriyoruz
banner598
banner616
Abdullah ZAİFOĞLU
Süper Lig takımlarında Cihangir Malpas Otel’de pazartesi günü başladığı kamp çalışmalarını yarına kadar sürdürecek.
Sezon öncesi çalışmalarını sürdüren Cihangir takımı Çatalköy’deki Malpas Otel’de konaklarken çalışmalarını o bölgedeki sahalarda yapıyor. Bir gün Pia Bella’da, bir gün Ozanköy’de, birgün Düzkaya antrenman sahasında çalışmalarını sürdürmek zorunda kalıyorlar.
Cihangir’de bu sezon Çağlar, Yusuf Palaz, Mete Sağır, Ali Samancıoğlu ve Raif Pehlivan takıma katılan oyuncular oldular. 

Kılıç Ali kahraman: Her şeye rağmen takımdan ve çalışmalardan memnunum 
Dün antrenman yaptıkları Düzkaya antrenman sahasında görüştüğümüz Cihangir Teknik Direktörü Kılıç Ali Kahraman “Bizler kamp imkanı sağlayan yöneticilere çok çok teşekkür ederiz. Takım olarak henüz daha tam olarak hazır değiliz, kamp süresince özellikle fizik kondüsyon, takımdaşlık ve arkadaşlığı en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz” dedi. 

Sol ayaklı futbolcu istiyoruz
Transferler konusunda açıklamalarda da bulunan Kahraman “Daha çok sol ayaklı bir oyuncuyu takıma katmak istiyoruz, ancak şartlar bizi zorluyor. Yine de katabilirsek katacağız, katamassak bile pek sorun değildir. Mevcut kadro ile en iyisini yapmak istiyoruz. Günde çift idman yaparak hazırlanıyoruz, kamp boyunca eksiklerimizi gidererek lige en iyi şekilde başlamak isteriz” dedi.

Yabancılar netleşmiş değil
 Yabancı transferler konusunda bir yabancı dışında henüz netleşmiş bir durum olmadığını belirten Kılıçali Kahraman “Diğer 2 yabancı için henüz karar vermiş değiliz. Takımla birlikte olan yabancıları daha iyi tanımak ve daha net bir karar vermek için bu kamp biim için bir şans. Yabancılar konusunda en kısa zamanda kararımızı vermek istiyoruz” dedi. 

Hazırlık maçları yoğun 
Cihangir takımı sezon öncesi haırlıkları çerçevesinde cumartesi günü B.Bağcıl, Çarşamba günü Baf ülkü Yurdu ve 2 Eylül 2017 Cumartesi güne de Ezer Özsoy Anı Turnuvasında Yenicami ile karşı karşıya gelecek.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner608

banner581

banner474