banner493

Kartal teknik heyeti tanıttı

banner514

Yenicami teknik ekibi basın mensupları ile bir araya gelerek yeni sezonu değerlendirdi

Kartal teknik heyeti tanıttı
banner432

 K-Pet Süper Lig ekiplerinden Yenicami’de yeni sezonda görev yapacak teknik kadro dün basın toplantısı düzenleyerek projeleri ve hedefleri açıkladı.

Kıbrıs Türk Spor Yazararı Derneği Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda takımın teknik direktörü Sedat Devecioğlu ve antrenör Özgü Bayraktar birer konuşma yaptı.

banner520
Devecioğlu “Teknik kadromuzu genişlettik”
Yenicami teknik direktörü Sedat Devecioğlu, geçen sezon görev yapan teknik ekibe bu sezon 4 kişi daha katarak kadroyu büyüttüklerini söyledi.
Devecioğlu “Geçtiğimiz sezonlardan farklı olarak teknik ekibimize 1 sporcu ve egzersiz diyetisyeni, 1 bireysel performans uzmanı, 1 yardımcı antrenör ve 1 maç analizcisi katmış bulunmaktayız” dedi.

8 yılda 17 kupa
Devecioğlu yaptığı açıklamada 2010 yılında kurumsallık adına atılmış adımlardan bugüne 8 senede 4 farklı yaş kategorisinde 17 kupa kazandıklarını belirterek “camiamızda bunlar yalnızca görünen sportif başarılardır. Akademimizde 300 oyuncu sayısını aşmış bulunmaktayız. Bugün uluslararası alanda her hangi bir ön eleme oynayacak olmamız durumunda en hazırlıklı takım olarak kendimizi hazır tutmaya çalışmaktayız” dedi.

Bayraktar “takımı en iyi şartlarda hazırlayacağız”
Antrenör Özgü Bayraktar ise 10 kişilik teknik kadro ile en profesyonel şartlarda takımı uzun lig ve kupa maratonuna hazırlayacaklarını kaydederek “Bünyemizde yer alan takım arkadaşlarımız,  Spor hekimi ve ayni zamanda milli takımlar doktoru Nevzat Denerel,  spor fizyoterapisti Osman Vaiz,  masör Ahmet Dümenci,  futbol destek ekibinin başında Ozan Uzuntürk,  sporcu ve egzersiz diyetisyeni İsmail Dümenci, Bireysel performans antrenörü Mustafa Sakallı, Maç analizcisi Oğuz Karayel, yardımcı antrenör Erdoğan Emiroğulları, bu sezon Yenicaminin başarısı için çalışacak” dedi. 

banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner472