banner556

Kıyasıya mücadele devam ediyor

Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda ikinci hafta son maçları bugün oynanacak

Kıyasıya mücadele devam ediyor
Devlet daireleri arası halı saha futbol turnuvasında ikinci hafta maçlar devam ediyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Göçmenköy Halı Sahası’nda gerçekleştirilen Hasan Ramadan Cemil Devlet Daireleri Arası Halı Saha Futbol Turnuvası’nda “A” grubunda 1 maç eksik ile ikinci hafta geride kaldı. 
Gurupta Telefon Dairesi ile Çevre Bakanlığı takımları arasındaki karşılaşma son haftaya ertelenirken, diğer takımlar ikinci maçlarını oynadı. Gurupta önceki akşam oynanan ikinci haftanın ilk maçında Hazine Muhasebe Dairesi ile Devlet Hastanesi karşı karşıya geldi. 
Turnuvaya galibiyetle başlayan Hazine ve Muhasebe Dairesi, ilk maçında mağlup olan Devlet Hastanesi ile karşı karşıya geldi ve maçı 8-5 kazanan Hazine ve Muhasebe Dairesi çeyrek finale çıkma avantajını yakaladı. Devlet Hastanesi takımının ise çeyrek final için kalan 3 maçından en az ikisini kazanması gerekiyor.
Gurupta oynanan ikinci hafta son maçında ise Tarım Bakanlığı Toprak Ürünleri Kurumu, Şehir Planlama Dairesi’ni 9-4 ile geçerek bir üst tura çıkma umudunu sürdürdü.
Turnuvada “B” gurubundaki ikinci maçlar bugün oynanacak. “B” gurubunda Ekonomi Bakanlığı, Maliye Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı takımları ilk hafta maçlarında galip gelmeyi başarmıştı.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2014, 08:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner455