banner564
banner556

Kriz sona eriyor

Beşiktaş'ta bir süre önce kadro dışı bırakılan Arjantinli futbolcu Sosa A Takım ile çalışmaya başlayacak

banner587
Kriz sona eriyor
Beşiktaş'ta Jose Sosa krizi sona eriyor. Yeniden A Takım ile antrenmana çıkmaya hazırlanan Arjantinli oyuncu; eşi ve çocuklarını İstanbul'a getirdi.
Beşiktaş'ta Jose Sosa krizi sona eriyor. Bir süre önce kadro dışı bırakılan ve U21 Takımı ile antrenmanlara çıkan Arjantinli futbolcu, yeniden A Takım ile çalışmaya başlayacak.
Sosa'nın antrenman öncesi teknik heyet ve takım arkadaşlarıyla bir araya gelerek, yeniden takıma dönmesi ve yaşananların geride kaldığına yönelik bir konuşma yapması bekleniyor.
31 yaşındaki oyuncu; eşi ve çocuklarını da İstanbul'a getirdi. Önümüzdeki hafta Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile görüşecek olan Arjantinli futbolcunun yıllık ücretinde artış yapılması ve yeni sözleşme imzalaması bekleniyor.
Sezon öncesi Beşiktaş'tan ayrılmak isteyen Jose Sosa, antrenmana çıkmamıştı. Daha sonra çalışmalara başlayan Sosa, Avusturya kampında da antrenmana katılmak istemeyince süresiz kadro dışı bırakılmıştı. Arjantinli bu sürede Milan'dan teklif alsa da kulüpler anlaşamadığı için transferi gerçekleşmemişti. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2016, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473