Kupa 2'de hakemler açıklandı

banner453

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden Türk takımlarının maçlarını yönetecek hakemler belli oldu

Kupa 2'de hakemler açıklandı
banner432
UEFA Avrupa Ligi'nde boy gösterecek üç Türk temsilcisinin maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. UEFA Avrupa Ligi A Grubu'nda mücadele eden Türk temsilci Fenerbahçe'nin, İngiltere'nin Manchester United ile 3 Kasım Perşembe günü oynayacağı firmafix.com karşılaşmayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Manuel Grafe yönetecek. Ülker Stadyumu FB Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde saat 21.00'de başlayacak karşılaşmada Manuel Grafe'nin yardımcılıklarını Holger Henschel ve Mike Pickel yapacak. Guido Kleve'nin dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemleri ise Robert Hartmann ve Patrick Ittrich olacak.

Vıllarreal-Osmanlıspor
UEFA Avrupa Ligi L Grubu'nda mücadele eden Türk temsilci Osmanlıspor'un İspanya'nın
Villarreal takımı ile 3 Kasım Perşembe günü deplasmanda oynayacağı karşılaşmayı Avusturya Futbol Federasyonu'ndan Harald Lechner yönetecek.
Villarreal şehrindeki El Madrigal Stadyumu'nda TSİ 23.05'te başlayacak karşılaşmada Harald Lechner'in yardımcılıklarını Maximilian Kolbitsch ve Andreas Heidenreich yapacak. Andreas Staudinger'in dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemliklerini ise Alexander Harkam ve Julian Weinberger olacak.

Braga-Atiker Konyaspor
UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda mücadele eden Türk temsilci Atiker Konyaspor Portekiz'in Braga takımı ile 3 Kasım Perşembe günü deplasmanda oynayacağı karşılaşmayı Romanya Futbol Federasyonu'ndan Alexandru Tudor yönedecek. Braga şehrindeki Municipal de Braga Stadyumu'nda TSİ 23.05'te başlayacak karşılamada Alexandru Tudor'un yardımcılıklarını Vasile Florin Marinescu ve Vladimir Urzica yapacak. Cristian Orbulet'in dördüncü hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın ilave yardımcı hakemliklerini ise Cristian Balaj ve István Kovács yapacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2017, 13:00

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER