Mağusa Spor Derneği’nden ilk galibiyet

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen 2016 Takımsal Bilardo Ligi'nde Mağusa Spor Derneği ilk galibiyetini elde ederek bir üst sıraya yükseldi.

Mağusa Spor Derneği’nden ilk galibiyet
banner432
Dokuz haftanın geride kaldığı ligde üst sıralarda değişiklik olmazken, son iki karşılaşmada elde ettiği iki galibiyet ile 6 puan toplayan Mağusa Spor Derneği bir üst sıraya yükselmenin mutluluğunu yaşadı. Mağusa Spor Derneği 8. haftada karşılaştığı Deniz Plaza Spor Kulübü’nü 4-2’lik skor ile geçerken 9. haftada karşılaştığı Mehmetcik Çiftçiler Birliği’ni de aynı skor ile 4-2 yenmeyi başararak bu sezon ilk galibiyetlerine imza attı. 8. Haftanın diğer karşılaşmalarında DTB Cafe George Mağusa Gelişim Akademisi’ni, Vakıflar Spor Kulübü ise Mehmetcik Türk Çiftçiler Birliği’ni aynı skor ile 4-2 mağlup etti. Haftanın diğer karşılaşmasında ise Doğu Akdeniz Üniversitesi Alsancak Belediyesi’ni 6-0’lık skor ile geçmeyi başardı. 9. haftada ise Alsancak Belediyesi Deniz Plaza Spor Kulübü’nü, Vakıflar Spor Kulübü ise Mağusa Gelişim Akademisi’ni aynı skor ile 6-0 mağlup ederken, Doğu Akdeniz Üniversitesi güçlü rakibi DTB Cafe George’yi 5-1 mağlup etmeyi başardı.
Bu sonuçların ardından 24’er puana ulaşan Vakıflar Spor Kulübü ile Doğu Akdeniz Üniversitesi ilk iki sırayı paylaşırken, alt sıralardaki mücadelede Mağusa Spor Derneği elde ettiği iki galibiyet ile puanını 7’ye yükselterek 6 puanlı Mağusa Gelişim Akademisi’nin üzerinde yer aldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 10:30

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460