Riva ve Florya için yetki yönetimde

Galatasaray Olağanüstü Genel Kurul'da Riva ve Florya arazilerinin satışı için Emlak Konut ile nihai sözleşme imzalanması hakkında yönetime yetki verildi.

Riva ve Florya için yetki yönetimde
banner432
Maslak'ta bulunan UNIQ İstanbul Gösteri Merkezi'de saat 10.00'da başlayan kongrede kulüp başkanı Dursun Özbek ve emlak değerleme komisyonunun sunumunun ardından üyelerin görüşleri alındı. Yaklaşık 7 saat süren kongrede birçok üye gündeme dair olumlu ve olumsuz görüşlerini aktardı.
Görüşmeler bölümünden sonra oylamaya geçildi. Yapılan oylama neticesinde katılımcıların çok büyük kısmı Dursun Özbek yönetimine yetki verdi. Kongreye katılan bin 690 üyenin 47'si hayır oyu kullandı.
Oylama sonrası teşekkür konuşması için kürsüye gelen Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, "Değerli genel kurul üyeleri, tarihi genel kurulda şahsıma ve yönetim kuruluna gösterdiğiniz teveccüh ve itimattan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Gözünüz geride kalmasın. Emanetiniz başımın üstündedir ve bu emanet kendi varlığımdan daha değerlidir" dedi.
Öte yandan genel kurulun sonunda, yönetimin yetki talebine "hayır" oyu kullanacağını açıklayan Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç ile kulüp başkanı Özbek'in, bir süre konuştuktan sonra öpüşerek ayrılmaları dikkat çekti. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2016, 10:39

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER