banner564

Tam destek belirtti

Cumhurbaşkanı Eroğlu Hollanda’da düzenlenecek Challange Cup’a Katılacak engelli basketbolcuları kabul etti

Tam destek belirtti
banner598
Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu, Fransa Eurolig 2. Uluslararası Tekerlekli Sandalye Basketbol Turnuvası’nda başarılı olarak Hollanda’da düzenlenecek Challange Cup’a katılmaya hak kazanan “Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı”nı kabul etti.
Kabulde Kıbrıs Türk Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Sedat Hacımehmet ve Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca ile Kıbrıs Türk Engelliler Spor Federasyonu’ndan bir heyet de hazır bulundu.

“Uluslararası alandaki bu başarı onurlandırdı”
Cumhurbaşkanlığı’nda saat 11.30’daki kabulde konuşan Cumhurbaşkanı Eroğlu, takımın çok güzel ve önemli bir başarı elde ettiğini kaydetti ve uluslararası alanda elde edilen bu başarının kendilerini onurlandırdığını dile getirdi.
Takıma Hollanda’da yapacakları müsabakalarda başarılar dileyen Eroğlu, yıllardır sponsorluk yapan Kuzey Kıbrıs Türkcell’e de teşekkür etti.
Eroğlu, sponsorluğun yaygınlaşması temennisini de sözlerine ekledi.

Karaatmaca ve Hacımehmet
Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Aybars Karaatmaca da, elde edilen başarının tam bir takım çalışmasının neticesi olduğunu ifade etti.
Kıbrıs Türk Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Sedat Hacımehmet ise sponsorlarının desteğiyle sporcuların bu yıl çok iyi motive olduğunu ve kendilerini çok duygulandıran bir başarı elde edildiğini anlattı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2015, 09:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner471

banner473