banner564
banner556

YDÜ’nün konuğu İstanbul Üniversitesi

9 maçın 8’ini kazanarak liderliğini sürdüren Yakın Doğu Üniversitesi’nin hedefi parkeden galibiyetle ayrılmak

YDÜ’nün konuğu İstanbul Üniversitesi

 Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde bugüne kadar çıktığı 9 maçta, 8 galibiyet elde ederek liderliğini sürdüren Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, ligin 10. haftasında İstanbul Üniversitesini konuk ediyor.

Yakın Doğu Üniversitesi’nin ev sahipliği yapacağı maç, bugün KKTC saati ile 15.30 TSİ ile 16.30’da İstanbul, Caferağa Spor Salonu’nda oynanacak.

Zafer Kalaycıoğlu: Hazırlıklarımızı tamamladık maç saatini bekliyoruz
Ev sahipliği yapacakları maçı değerlendiren Yakın Doğu Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı Başantrenörü Zafer Kalaycıoğlu, rakiplerine saygı göstererek en iyi şekilde mücadele edeceklerini söyledi. 
Yoğun bir rotasyonda olduklarını anımsatan başantrenör Kalaycıoğlu, hedefleri doğrultusunda başarılı bir gidişat yakaladıklarını ve elde ettikleri başarıların devamı için mücadele edeceklerini belirtti. Dikkatli ve özverili bir şekilde çalışmaya devam ettiklerini anlatan Kalaycıoğlu, “Her maç bizim için dikkat edilmesi gereken bir mücadele. İstanbul Üniversitesi Kadın basketbolunun köklü takımlarından bir tanesi. Her takımın hedefi sahada kazanmak. Her iki takımda bunun için mücadele edecek. Tecrübeleri ve disiplinleri ile mücadele eden oyuncularımın en iyi şekilde takımımızı temsil edeceklerine inanıyorum. Hazırlıklarımız tamamladık ve maç saatini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2017, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner582

banner471

banner581

banner473