Yılan hikayesine döndü

banner453

Aldığı Dörtyol beraberliği sonrası sıkıntılı sürece devam eden Esentepe’de düğüm çözülmüyor

Yılan hikayesine döndü
banner432

 Beyzade ÜNALMIŞ

Birinci Lig temsilcisi Esentepe’de düşüş devam ederken Dörtyol beraberliği sonrası Hüseyin Çağer, takımla bir daha bir araya gelmedi. Kulüp Başkanı İbrahim Beyazbayram, Hüseyin Çağer ile sıkıntı olmadığını, bir kaç konuda anlaşmazlıkları olduğunu ve sorunu aşacaklarını söyledi.
Teknik Direktör Hüseyin Çağer de Dörtyol maçı sonrası tek taraflı görevden alındığının kendisine söylendiğini iddia etti.

Çağer: Sözleşmemde madde var
Teknik Direktör Hüseyin Çağer konu ile ilgili olarak Diyalog’a verdiği demeçte Dörtyol maçı sonrası tek taraflı görevden alındığını doğrulayarak, sözleşmesinde tazminat olduğunu ve bunu kulübün yerine getirmesi gerektiğini ifade etti. Her türlü kolaylığı da yapabileceğini söyleyen Hüseyin Çağer, Dörtyol maçı sonrası takımın 11. haftada oynayacağı karşılaşmanın idmanlarına katılmadığını belirterek, Dörtyol maçı öncesi teknik heyete Türkiye’den B lisanslı antrenörün de dahil olduğunu aktaran Hüseyin Çağer kendisi adına Esentepe defterinin kapandığını söyledi.

Beyazbayram: Görevden almadık
Esentepe Kulüp Başkanı İbrahim Beyazbayram ise Hüseyin Çağer ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, Çağer’i görevden almadıklarını bir kaç sıkıntılı konu üzerinde tartıştıklarını kulüp olarak isteklerini ise hocaya bildirdiklerini söyleyerek, Hüseyin Çağer’in takımın teknik direktörü olduğunu aktardı. 

Diyalog Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER