Yönlüer Rusya’da anılacak

Tenisçiler bu kez Yusuf Yönlüer Anı Turnuvası için Rusya’ya gidiyor

Yönlüer Rusya’da anılacak
banner432
Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ve Adler Tenis Akademisi iş birliği çerçevesinde her yıl Kuzey Kıbrıs’lı Tenisçileri Akademilerine davet eden ve ülkemizdeki tenisin gelişmesinde önemli katkıları bulunan Tatiana Ziniza beklenmedik bir şekilde aramızdan ayrılan ülkemizin başarılı Milli Takım Antrenörü Yusuf Yönlüer’in anısına ilkini geçen yıl gerçekleştirdikleri turnuvanın ikincisini bu yıl 27 Temmuz-2 Ağustos 2015 tarihleri arasında gerçekleştiriyor. 
2006-2011 yılları arasında sporcuları ile birlikte Rusya’nın Soçi Bölgesindeki Adler Tenis Akademisindeki kamp ve turnuvalara katılan Yusuf Yönlüer burada da çalışkanlığı ve sıcak yaklaşımları ile kendini Akademideki herkese sevdirmiş ve hem kendi teknik olarak geliştirmiş hem de çok güzel dostluklara sahip olmuştu. Adler Tenis Akademisi Baş antrenörü Tatiana Zinina’da bu güzel dostluğa verdiği öneme atfen değerli Hocamız adına geçen yıldan itibaren bir anı turnuvası düzenleniyor. 
Bu anlamlı turnuvaya katılacak olan Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Kafilesi 24 Temmuz 2015 tarihinde adadan ayrılıyor. 9 sporcu, 1 antrenör ve 1 yöneticiden oluşan kafilede su isimler yer alıyor: 

Kafile Başkanı:   Saffet Barutçu
Antrenör:           Mustafa Ülker
Sporcular:           Yarkın Kuloğlu, Mustafa Mehmet Zorba,
                              Derin Samioğlu, Barkan Uzun,
                              Derin Akay, Halil Deniz Gürsel,
                              Saadet Alara Aktuğlu, Nergis Lal Menemenci ve Meril Sonakın.
  

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2015, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner455

banner460