Son tarih 19 Eylül

YDÜ’den, Yüksek Lisans ve Doktora başvuruları için hatırlatmada bulundu

Son tarih 19 Eylül
Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) bünyesinde yer alan Eğitim Bilimleri, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri ile Sağlık Bilimleri Enstitülerine bağlı olarak yürütülen 123 yüksek lisans ve 64 doktora programına son başvuru tarihi 19 Eylül 2014.
YDÜ’den yapılan açıklamaya göre, YÖK ve YÖDAK onaylı 187 yüksek lisans ve doktora programına kayıtlar devam ediyor. Gerek profesyonel kariyer ve kişisel gelişim açısından gerekse iş hayatında önemli bir tercih sebebi haline gelen yüksek lisans ve doktora eğitimleri öğrencilere yeni ufuklar açıyor. Öğrencilerin uzmanlaşmak ve araştırma yapmak istedikleri konularda Yakın Doğu Üniversitesi uzman akademik kadrosunun yürütücülüğünde öğrencilerine akademik olarak belli alanlarında uzmanlaşma ve ihtisas yapma imkanı tanıyor.
Yakın Doğu Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü , Eğitim Bilimleri Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü bünyesinde yer alan 187 Yüksek Lisans ve Doktora programlarına kayıt yaptırmak isteyen ögrenciler daha detaylı bilgiyi www.neu.edu.tr web sayfasından veya 223 64 64 (dahili 211-225-377) nolu telefondan alabilirler.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2014, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER