banner493

Hemen kapatıldı

İskele’deki bir istasyonda, izinsiz tadilat ve gerekli tedbirler alınmadan seyyar hortumlarla akaryakıt satışı yapıldığı tespit edildi

Hemen kapatıldı
banner432
 İskele Kaymakamlığı ve İskele Polis Müdürlüğü İtfaiye ekiplerince, İskele ilçesinde bulunan tüm akaryakıt istasyonlarının denetlendiği açıklandı.
İskele Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, denetim sırasında bir akaryakıt istasyonu mühürlendi. İstasyonda, izinsiz tadilat ve gerekli tedbirler alınmadan seyyar hortumlarla akaryakıt satışı yapıldığının tespit edildiği belirtilen açıklamada, akaryakıt depolarının havalandırmalarının kapalı durumda olmasının ise bir diğer büyük tehlike oluşturduğu kaydedildi. 

“Büyük bir tehlike önlendi”
İskele Kaymakamlığı’nın önderliğinde, İskele Polis Müdürlüğü İtfaiye Birimi ve İskele Belediyesi Zabıta biriminin ortak hareketi ile yapılan denetimde çok büyük bir tehlikenin önüne geçildiği vurgulandı.İskele Kaymakamlığı, işbirliğinden dolayı İskele Polis Müdürlüğü’ne ve İskele Belediyesi’ne teşekkür ederek, bu tarz denetimlerin devam edeceğini bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2014, 09:32
banner508
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner456

banner459

banner468

banner460