banner493

Öğrencilerin hizmetinde

Kültür Dairesi bünyesindeki İskele Halk Kütüphanesi’nin çocuk bölümü açıldı

Öğrencilerin hizmetinde
banner432
Bayındırlık Çevre ve Kültür Bakanlığı’na bağlı Kültür Dairesi bünyesindeki İskele Halk Kütüphanesi Çocuk Bölümü açıldı.
Açılış, dün, 52. Kütüphane Haftası kutlamaları çerçevesinde Kültür Dairesi Müdürü Aydan Başkurt, İskele Maarif Anaokulu Müdürü Oya Öztürk, okul öğretmenleri ve öğrencilerinin katılımıyla yapıldı.
Kültür Dairesi’nden verilen bilgiye göre Kültür Dairesi Müdürü Aydan Başkurt açılış öncesi yaptığı konuşmada, “Çocuklarımızın geleceğimiz olduğunun bilinciyle ve çocuklarımızın okuyarak yetişen nesiller olmasını önemseyerek çalışıyoruz” dedi. 
Başkurt konuşmasında, kütüphanenin çocuk bölümünün açılışını 52. Kütüphane Haftası etkinlikleri çerçevesinde yapmaktan memnuniyet duyduklarını da belirterek İskele Halk Kütüphanesi’nin dış cephesinin boyasını üstlenen İskele Belediyesi’ne de teşekkür etti. 
Başkurt konuşmasının ardından çocuklarla ve Kültür Dairesi personellerinden Kültür Merkezi Yönetmeni Nuri Ünüçok ile birlikte İskele Halk Kütüphanesi Çocuk Bölümünün açılışını yaptı.
Açılışın ardından yıl boyunca İskele Halk Kütüphanesi’ni en çok kullanan yetişkinlere hediyeleri verildi. Kütüphaneyi en çok kullanan yetişkinler İlkay Yöntem, Tuncer Yöntem, Ayşen Horoz, Gümral Açıkada ve Şaziye Kont oldu.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2016, 10:24
banner512
YORUM EKLE
banner502
SIRADAKİ HABER

banner471

banner459

banner473

banner460